Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : "Doktordan Yarışma !!!!!!!!" SONUÇLARI...

kullanıcı
26-05-2007, 14:49
Usta bu konu da arada unutuldu sanırım. Sonuç belli oldu mu acaba? İyi günler...

alpinx
28-05-2007, 13:56
sayın mach1 hocam, sadece size sesleniyorum. Acaba doktorun yarışmasında yazdığımız önerileri değerlendirirken sadece ***********'dan mı incelendi yoksa hem burdan hemde ***********'dan her ikisi değerlendirilerek sonuca varıldı. Çünkü doktorun açıklamasından anladığım sadece turkeyforumdan değerlendirilmiş gibi geldi bana. Bende yazımı burdan yazmıştım.

kullanıcı kardeş sanırım sonuçlar belli, doktorun açıklaması turkeyforumda mevcut.
iyi çalışmalar

Emrullah_Beşgül
28-05-2007, 15:01
sayın mach1 hocam, sadece size sesleniyorum. Acaba doktorun yarışmasında yazdığımız önerileri değerlendirirken sadece ***********'dan mı incelendi yoksa hem burdan hemde ***********'dan her ikisi değerlendirilerek sonuca varıldı. Çünkü doktorun açıklamasından anladığım sadece turkeyforumdan değerlendirilmiş gibi geldi bana. Bende yazımı burdan yazmıştım.

kullanıcı kardeş sanırım sonuçlar belli, doktorun açıklaması turkeyforumda mevcut.
iyi çalışmalar

arkadaşım @doktorun şu yazısına dikkatini çekmek isterim.

turkey forumla konu ayrı..o uçuk fikir...bu yazdıkların istek..ama yazılımla alakalı olsada tüm modellere uygulama şansı donanıma taklır usb olmayanlarda

*********** ile buradaki yarışma farklı

mach1
28-05-2007, 17:00
Doktor gerekli açıklamayı yapar ilerde konu açmaya gerek yok...