• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

nokia6300 oyun yükleme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• nokia6300 oyun yükleme

nokia6300'a usb kablosuyla pc suit programınından oyun yükleyemiyorum.bilen arkadaşlar yardım etsinler.birde 6300 için oyun bulabilirmiyiz.bendeki oyunlarda belki telefona uygun değildir.

telefonunda symbian yok bu nedenle sis veya sisx uzantılı oyunları yüklemeyi deneme boşuna...

telefonun .jar uzantılı yani java oyunlarını destekliyor bu tip oyunları yükleyebilirsin..

aşağıdaki siteden 100 lerce java oyunu ve uygulamayı bedava indirebilirsin..
    oyunu tıkladığında iki dosya sunabilir .jar uzantıyı indireceksin .jad ları indirmene gerek yok...

http://www.getjar.com/software/Nokia/6300/Games

Yorum yap

telefonuma symbian yükleyebilirmiyim 6300.yükleniyorsa nasıl yapılıyor arkadaşlar.

Yorum yap

reje Nickli Üyeden Alıntı
        telefonuma symbian yükleyebilirmiyim 6300.yükleniyorsa nasıl yapılıyor arkadaşlar.
        Do you speak english????? olmaz diyorum arkadaşım symbian aynı şeyi neden soruyosun ki... java yükleyeceksen yükle sis falan desteklemez o telefon

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X