Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : Com to lan parça istek

f47xfenerli
01-05-2007, 00:08
slm hocam bide bizi comdan kurtaracak bı parça çıkarsaydı next çok memnun olurdu müşterilerin hepsine bilgisayar al diyemiyoz direk modem den çalışsa
next satışı eminimki ikiye katlar sadece benim müşterilerimin bile %70 bu modem den çalışabilecek bişey istiyor umarım bana katılırsınız saygılar sunarım

mach1
01-05-2007, 00:20
Konu başlığı değiştirildi ona next firması karar verir istemeye herkes ister ama bedava olursa ister şu kadar dolar dedinmi çoğu kişi almaz sanmam çünkü genelde herkes bedavacılığa alıştı ....

gunes01
01-05-2007, 00:35
ben bir yerde bu parçayı gördüm 108 ytl idi. rs232 ethernet port çevirici.
aşağıdaki bilgi alıntıdır. malasef bizim nexte olmuyor galiba.

"""IPBOX 2 NETWORK BAĞLANTI APARATI
- KART PAYLAŞIM İÇİN RS 232 Yİ ETERNET BAĞLANTISINA ÇEVİRİCİ
UYUMLU CİHAZLAR :
Redline cs 100 x"""

mach1
01-05-2007, 01:35
80 dolar çok para kimse almaz o fiyata bence

>>mesut bey<<
01-05-2007, 03:57
slm hocam bide bizi comdan kurtaracak bı parça çıkarsaydı next çok memnun olurdu müşterilerin hepsine bilgisayar al diyemiyoz direk modem den çalışsa
next satışı eminimki ikiye katlar sadece benim müşterilerimin bile %70 bu modem den çalışabilecek bişey istiyor umarım bana katılırsınız saygılar sunarım
dediğinin olması için birde yazılım çıkması lazım bizim cihazlarda nasıl olacak gerekli bilgileri girebileceğimiz bir bölüm olması lazım aynı 9000 ultralardaki gibi...

f47xfenerli
01-05-2007, 13:14
Konu başlığı değiştirildi ona next firması karar verir istemeye herkes ister ama bedava olursa ister şu kadar dolar dedinmi çoğu kişi almaz sanmam çünkü genelde herkes bedavacılığa alıştı ....

hocam dediğinize iştirak ediyorum fakat en ucuz bilgisayar 750 ytl onun için
pallaşımdan faydalanmak isteynelar 100 veya 150 ytl vereceklerdir konuya alakandan dolayı teşekkür eder saygılar sunarım

mach1
01-05-2007, 13:19
Parça almak dönüştürücü başka şey paylaşım server başka şey onunda unutmayın parça alan ayrıca serverda bulmak zorunda yani maliyetli işler eğer satılacağına talep olacağına karar verilirse getirilir yoksa uğraşmaz kimse bence...

f47xfenerli
01-05-2007, 17:44
hocam bu konuyu talep olduğu için açtım bi konuyu açarken bir iki kişinin talebiyle değil baya baya talep ver ayrıca server vesayre vesayre düşünülerek
söylenmiş taleptir bilginize saygılarımla sevgili hocam