• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

uyduda siyal seviyesi düsük

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• uyduda siyal seviyesi düsük

next ye 2000 cx süpeer plus receıverımda bazı kartlı yani lig tv kartımda sinyal kalıtesi düsük diğer kanallarda düşük anten ve lnb kontrolleri yapıldı hatta başka marka receıver taktıgımda kalite %92 lerdeyken nextte bu %60 değerlerde sebebi ne olur lütfen yardım canak kablo ve lnb kontrol edildi ve ayarları yapıldı lcd tv de bu değerlerden dolayı görüntüler çok kötü

şunu unuttum ben bu cihazı alalı 15 gün oldu hiç bir yazılım ve sürüm yüklemedim aldığım gibi takıp kullanıyorum

Yorum yap

sarper35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      şunu unuttum ben bu cihazı alalı 15 gün oldu hiç bir yazılım ve sürüm yüklemedim aldığım gibi takıp kullanıyorum
      dostum güncel k.e.y dosyalarını ve yeni yazılımları takip etmen gerek
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

tesekkürler yeni *** dosyalarına nereden ulaşırım biraz bu konularda yeniyim yardımcı olursan sevinirim
        eğer hemen yapa bileceğim bisey varsa anlatırmısın

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996 burda var arkadaşım öncelikle aramia hoşgeldin
          Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

tşk hb kardeşim araştırmaya başladım

Yorum yap

sarper35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              next ye 2000 cx süpeer plus receıverımda bazı kartlı yani lig tv kartımda sinyal kalıtesi düsük diğer kanallarda düşük anten ve lnb kontrolleri yapıldı hatta başka marka receıver taktıgımda kalite %92 lerdeyken nextte bu %60 değerlerde sebebi ne olur lütfen yardım canak kablo ve lnb kontrol edildi ve ayarları yapıldı lcd tv de bu değerlerden dolayı görüntüler çok kötü
              arkadaş liktv kartını cıkart sinyal kalitesine bak tekrar tak kaliteye tekrar bak cıhaza kart takınca kalite biraz düşüyor ama sorun olmuyor buna dikkat yani problem degil
              Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

denedim fakat bi değisiklik olmadı lcd ekranda yine lig tv seyrederken benim uyduda pullanma yapıyo fakat arkadasınkını takınca görüntü cam gibi acaba bu modellerdemi problem var değiştireyimmi nedersiniz ve nne tavsiye edersiniz

Yorum yap

Konu uygun alana taşındı...
                  Forum Kuralları

Yorum yap

şükrü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996 burda var arkadaşım öncelikle aramia hoşgeldin
                    hocam burda 3 tane *** var hangisini yüklicez niye 3ü bir arada değil ayrı ayrı

ayrıca çekmeme durumu bendede oluyo aynı uydu 2000cx abimdede var alt katta onda full çekiyo anladığım kadarıyla kablodan
                    PAL 120gb XBOX360 FALCON 65nm - LCD TOSHİBA 37C3500P - LG HT502SH Dolby Digital 5.1 - Next 2000 Cx Sp

Yorum yap

weysel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hocam burda 3 tane *** var hangisini yüklicez niye 3ü bir arada değil ayrı ayrı

ayrıca çekmeme durumu bendede oluyo aynı uydu 2000cx abimdede var alt katta onda full çekiyo anladığım kadarıyla kablodan

arkadaşım bu yazılımı cihaza yükle senin cihaza uyan son yaılım budur...

http://www.mach1digital.com/mach1for...1&d=1203004362

alttakide güncel keylerdir yazılımı attıktan sonra bunuda yükle

emuyu aktif etmek için menü ye bas cihaz versiyon bilgisine gel ok bas sonra kırmızı tuşa basıp şifre bölümüne 1234 yaz ve çık hayırlı olsun

http://www.mach1digital.com/mach1for...4&d=1204119098

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X