• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

lcd monitör almalıyım hangisini

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• lcd monitör almalıyım hangisini

arkadaşlar 350 -400 ytl arasında hangi tip monitör almalıyım sizin tavsiyelerinizi bekliyorum.

ben asus kullanıyorum 17 inç çok memnunum fiyatıda sizin yazdığınız gibi yani bulabilirsen al derim büyük bilgisayar mağazalarında bulabilirsin saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Samsung bence en iyisidir.
      En büyük aptallık,
      Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

bende samsung diyorum

Yorum yap

@yaren sana SAMSUNG SYNCMASTER 732N 17" 5ms LCD MONİTÖR önerebilirm Nokta Aralığı olsun
          çözünürlükolsun Kontrast Oranı ve Tepki Süresi iyibir lcd mönütördür testetme imkanımoldu fiyat olarakta hem uygun düşündüğün fiyatlarda yanlışhatırlamıyorsam 257,00 USD + KDV olmasılazım kolaygelsin.

Yorum yap

lg 19 monitör sizce nasıl

Yorum yap

yaren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              lg 19 monitör sizce nasıl
              @yaren masaüstügörüntükalitesigenişolur.

Yorum yap

samsungdan şaşmamak lazım.@cimsky arkadaşımızın bahsettiği monitör gerçekten birinci sınıftır bende tavsiye ediyorum.
                :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

bencede cımsky arkadaşımızın onerdıgı model gerçekten cok güzel tepki süresi ve kontrast olarak ama lg de fena degil piyasada isim yapmış bi marka görüntü kalitesi lg ye göre daha iyi bence samsungun benım acizane görüşüm bu saygılarımla
                  NEXT VE AYYILDIZIM HER ZAMAN KALBİMDESİN

Yorum yap

Bende Samsung 932N+ 19" monitör var çok memnunum hem fiyatıde uygun. Tavsiye ederim.

Yorum yap

Bende Samsung diyorum ama paraya kıyabilirsen SONY al derim
                      LG gelince 2 arkadşım da aldı biri sürekli arıza veriyor servisten geri gelmek bilmedi diğeri ise görüntü çok fluuu... Ama karar senin..

Yorum yap

12mustaf Nickli Üyeden Alıntı
                        Bende Samsung diyorum ama paraya kıyabilirsen SONY al derim
                        LG gelince 2 arkadşım da aldı biri sürekli arıza veriyor servisten geri gelmek bilmedi diğeri ise görüntü çok fluuu... Ama karar senin..
                        kardeş 2,5 ay önce açılmış bir topik bu ..
                        bu arkadaş monitörü çoktan almış hatta eskitmiştir gibime geliyor artık

Yorum yap

philips 170x in üzerine yok bulabilirsen teredütsüz tavsiyem tabi 190x
                          de olabilir 170x 390ytl 190x 480ytl dir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X