• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

HD Kanaldaki Eng Flimleri Tr olarak izleme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• HD Kanaldaki Eng Flimleri Tr olarak izleme

arkadaşlar burada okuyacaklarınızı tesadüf eseri bugün keşfettim ve sizlerle paylaşmak istedim.Hd1 kanalında buzdevri 2 nin yi izliyordum,elimdede aynı flimin dvd si vardı arasındaki kalite farkını görmek için dvdplayer a dvdsini taktım tükçe ses seçenekli oldugu için aynı anda ikiside başladı birde frameler tutunca hd görüntünün dvd den gelen ses ile orjinal bir şekilde replenmiş gibi uydugunu gördüm.tabii dvd den ses 5+1 den geliyor.receiverin sesini muteden degilde kısma tuşundan kısarsanız ekranda seskısık logosuda gözükmek aynı şekilde dejavu isimli flimide izledim.dremabox kullandıgım zamanlarda altyazıyı senkronize etmek için o kadar ugraşırdık bir türlü tutmazdı ama bu bahsettigim ses olayı gerçekten çok güzel oldu.tavsiye ederim.bazı arkadaşlar dvd si varken ne gerek var hd ye diyebilir ama bence ilk önce dedigimi bir yapıp hd de izlesinler çok büyük fark var.Multivisiondan flim izleyen arkadaşlar içinde olabilir ama malum dvd ile multilerin kalitesi hemen hemen aynı ama hd de olay farklı.

Elde olması gereken malzemeler:
    2000 HDTV
    5+1
    dvd player
    hd kanaldaki flimin türkçe dvd si
    Dell XPS 1530
    Vestel Pixellence Full HD LCD USB TV
    Next 2000 HD E-Sata + 500 GB HDD
    Next 8000 X Cam
    Next 2000 Plus
    Next V-Box
    Vestel 4500 Divx Dvd Player