• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Satılık Odys 5mp ve Exakta 2mp Dijital Fotograf Makinesi

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Satılık Odys 5mp ve Exakta 2mp Dijital Fotograf Makinesi

Dostlar takas karsılıgı aldıgım ve sadece calışıyormu diye baktığım iki adet dijital Fotğraf makinesini satıyorum.
    Her iki cihazda kutusunda buluna tüm orjinal aparatlarıyla gönderilecektir.Pc bağlantı kablosu ve kılıfları mevcuttur..Yurt dısından alınmış oldugundan garanti belgeleri yoktur.Her iki cihazında cekim kalitesi fena değildir..Profosyonel olmayan ancak günlük kullanımda yapılacak cekimler için idealdir..Bir arkadasınıza hediye olarakta alabilirsiniz..

Odyss 5 mp(Made in P.R.C) : 65 ytl

Exakta 2 mp(Made in Germany) : 50 ytl

ikisi birden alinirsa toplam fiyat 100ytl.Takas imkani vardir.

almayı düşünürdüm ama 2mp çok duşuk arkadaşım genede hayırlı satışlar ihtiyacı olan biri mutlaka olacaktır..

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      almayı düşünürdüm ama 2mp çok duşuk arkadaşım genede hayırlı satışlar ihtiyacı olan biri mutlaka olacaktır..
      Cokta prof olamayan bir cihaz ama işgörürlük ve kullanım açısından + fiyat acısından bence gayet iyi..

Üste ödeme yapabileceğim Next 2000 CX yada CIS usbli seri ile takasta yapabilirim..

Yorum yap

güncel..

Yorum yap

Indirim yapilmistir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X