• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next ye-2000 cx super plus usbsiz yazılım yükleme hatası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next ye-2000 cx super plus usbsiz yazılım yükleme hatası

arkadaşlar her şey rus ort 1 kanalını izleyebilmek için başıma geldi.
    benim cihazım
    next ye-200 cx super plus
    nrec 118.84 05/30/06
    sb1
    tk 0c1n0 adck 11/25/05
    b001 I*b001I 01.06
    yeni yazılım yüklemek istedim. önce bütün forumları okudum. stblink 1.6 yı indirdim. son yazılım oldogunu düşündügüm NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_NREC206.75_102307_TK0C1N0_pz yazılımını indirdim. forumlarda yazdığı gibi yüklemeyi önce normal modda attım. yaklaşık 2 saat yükleme sürdü ve sonunda, yükleme bittiginde wait for writing to flash.. yazısı gözüktü ve ardından transfer failed yazısı çıktı. birkaç kez aynı yazılımla yada önceki yazılımlarla tekrar denedim ve yükleme sonunda bazen transfer failed bazen software upgrade failed çıktı. softkey atarkende aynı problem var. cihazı fabrika ayarlarına döndürüp boot madunda yazılım atmayı denedim aynı problem tekrar oldu. şu anda cihazı tv ye bağlayıp çalıştırdığım da cihaz ekranında e 130 yazısı cıkıyor ve televizyonda hiçbirşey gözükmüyor. bu arada boot modunda yazılım atarken cihaz standby konumundayken yüklemeyi başlattığımda ışık yeşile dönüyor download yazısı çıkıyor rErr gözüküyor tekrar ışık kırmızıya dünup yuklemeye devam ediyor. sonuçta transfer failed yada software upgrade failed oluyor.
    1. yanlış yazılım yüklemiş olabilirmiyim
    2. yanlış işler yapmış olabiliirmiyim
    3. ort 1 kanalını izlemek için ne yapmam gerekir.

şimdiden yardımlarınınz için teşekkürler

canal + tuşuna basarak boot moduna al öyle yükle...
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kgoztok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar her şey rus ort 1 kanalını izleyebilmek için başıma geldi.
      benim cihazım
      next ye-200 cx super plus
      nrec 118.84 05/30/06
      sb1
      tk 0c1n0 adck 11/25/05
      b001 I*b001I 01.06
      yeni yazılım yüklemek istedim. önce bütün forumları okudum. stblink 1.6 yı indirdim. son yazılım oldogunu düşündügüm NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_NREC206.75_102307_TK0C1N0_pz yazılımını indirdim. forumlarda yazdığı gibi yüklemeyi önce normal modda attım. yaklaşık 2 saat yükleme sürdü ve sonunda, yükleme bittiginde wait for writing to flash.. yazısı gözüktü ve ardından transfer failed yazısı çıktı. birkaç kez aynı yazılımla yada önceki yazılımlarla tekrar denedim ve yükleme sonunda bazen transfer failed bazen software upgrade failed çıktı. softkey atarkende aynı problem var. cihazı fabrika ayarlarına döndürüp boot madunda yazılım atmayı denedim aynı problem tekrar oldu. şu anda cihazı tv ye bağlayıp çalıştırdığım da cihaz ekranında e 130 yazısı cıkıyor ve televizyonda hiçbirşey gözükmüyor. bu arada boot modunda yazılım atarken cihaz standby konumundayken yüklemeyi başlattığımda ışık yeşile dönüyor download yazısı çıkıyor rErr gözüküyor tekrar ışık kırmızıya dünup yuklemeye devam ediyor. sonuçta transfer failed yada software upgrade failed oluyor.
      1. yanlış yazılım yüklemiş olabilirmiyim
      2. yanlış işler yapmış olabiliirmiyim
      3. ort 1 kanalını izlemek için ne yapmam gerekir.

şimdiden yardımlarınınz için teşekkürler
      arkadaşım doğru yazılım attığınızdan emin olun bildiğim kadarıyla o modelin usb li usb siz 2 modeli mevcut
      doğru yazılımı indirin boot modunda tekrar yükleyin

Yorum yap

yazılım atma işini tekrar tekrar denedim. en son olan şey boot modunda yazılım yüklemek oldu ama sonuçta %100 complete yazıyor ve bu şekilde saatlerce kalıyor. software succesfully upgrade falan yazmıyor. acaba flasına bir zarar mı verdik. canal - tuşuna basılı tutup fişi taktığımda 0030 ve arkasından 001L ve 1 yanıp yanıp sönüyor (dikkat 001c değil 001L yazıyor). birde cihazı bu haliyle televizyona bağlayınca cihazın ekranın da e110 yada sadece yatay çizgiler oluşuyor ve televizyon ekranında hiçbirşey gözükmüyor. bu konuda bilgisi olan birileri yardım ederse çok sevinirim. benim cihaz için yüklemem gereken yazılım hangisi. lütfen yardım. next ye-2000 cx super plus usbsiz nrec 118.84 05/30/06 tc 0c1n0 adck 11/25/05

Yorum yap

Arkadaşım O modelin YAZILIMI n CX yazanınımı indirdin . USB siz ler 2 çeşittir. N REC (düz)
          SÜPER PLUS tır. sizinki ise N REC (CX) SÜPER PLUS tır. isterseniz önce yazılımı bir kontrol
          edin.
          No: BOOT yazılım öncelikle cihazın bağlantısı vs her şey hazır olduktan sonra ARKA ANAHTAR AÇILIP ATILIR. cihaz STANDBY konumunda atılmaz..
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

kartpaylaşımı bölümünde sorduğun soruya bak....

Yorum yap

Konu uygun alana kaydırıldı.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=34318 Cıhazın cuncel yazılımı bu linkte canal + tuşuna basarak boot moduna al öyle yükle... Dosya Türü: zip next ye-2000 cx super plus_nrec206.75_102307_tk0c1n0_pz.zip
                Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

arkadaşlar 2000 cx super plus cihazım var. içinde QNEC 115.51 11/13/07 yazılım bilgisi mevcut ben hangi yazılımı ve hangi softcam i atmalıyım. Bana linkini verirmisini. Teşekkürler

Yorum yap

tahavebugra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar 2000 cx super plus cihazım var. içinde QNEC 115.51 11/13/07 yazılım bilgisi mevcut ben hangi yazılımı ve hangi softcam i atmalıyım. Bana linkini verirmisini. Teşekkürler
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...2&d=1199367578
                    canal + tuşuna basarak boot moduna al öyle yükle..

Yorum yap

çok teşekkürler ilgilendiğiniz için peki softcami nereden yükleyeceğim

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996 bulinkte Next_2000Softcam_200108.zip bunu yükle

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X