• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Biz Next Kullanıcısı Değil miyiz?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Biz Next Kullanıcısı Değil miyiz?

sayın mach1 forumunuzu takip ediyorum ve dikkatimi birşey çekiyor. Sizin ve next in tüm enerjinizi 8000 xcam serisine verdiğinizi ve diğer kullanıcıları ihmal ettiğinizi düşünüyorum. Bu 8000 serisine yazılım çıkıyor bir hafta sonra yine yazılım hazırlıyorsunuz ve diğer seriler ne olacak diye soranlarıda sabırsızlıkla suçluyorsunuz. Biz next kullanıcısı değilmiyiz? Şimdi yine gidip baktım benim cihazımın da üzerinde next yazıyor :ehehe: Bir modele ağırlık vermeniz normal model sorunludur, ticari kaygılar vardır vs. hepsini anlıyorum ama bukadar hissettirmeseniz bizde katlanırız herhalde zira bu bölüme yazı dahi yazmıyorsunuz. Bir sorumuz yada sorunumuz olduğunda moderatör arkadaşlar bize sunny, kaon yazılımını kanal settinglerini vs. öneriyor kaon istesem gider kaon alırdım yada sunny cihazımın uluslararası yazılım desteği var bunu da biliyorum ben nextin orjinal yazılımını istiyorum ordaki menü renkleri bile hoşuma gidiyor. Aşağıdaki yazıları okuyunca dayanamadım bende fikrimi söyledim. Herhalde bizimle dalga geçmiyorsunuz dur diye düşünüyorum. Hak ve hukukuka çok önem veririm, sırasıyla ve zamanı gelince diyorsunuz hep fakat o sıra bize hiç gelmiyor. Aradan 8000 çıkıyor, sürekli kaynak yapıyor :ehehe: Hayatın neresine bakarsanız bakın bir boşluk varsa birileri orayı doldurur. Bu kural yazılımda da kendini gösteriyor. Siz yapmazsanız birileri çıkıp yapıyor, sonrası malum...

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
    Epey ne demek ?diğer 2 konu bitince bakılınca verilecek bizde tüm seriyi vermeyi biliyoruz aptal değiliz sanırım zaten var bizim verdiğimizi klonlayıp boot kodları diğer modellere göre değiştirmek vermek iş değil birde utanmadan yok şu yapmış şu forumdan vs diye reklam yazısı konacak text olarak dosya içine komik boş işler bu işler ihtiyacı olanlar var demekki hehe...

nebutv Nickli Üyeden Alıntı
    Sırasıyla ve zamanı gelince olayını bizler toplum olarak daha henüz anlıyamadık.Anlıyamadıkki pide kuyruklarında,anlıyamadıkki banka kuyruklarında,anlıyamadıkki hastane ilaç kuyruklarında tekme tokat birbirimize giriyoruz.Hak hukuk insanlık gözetmiyoruz.Daha çooook öğrenecek şeyimiz var çooook.
    Reklama ihtiyacı olan yazılım editleyip bi yerlere varmaya çabalayan zavallılar acaba kaç zavallı insanın receiverinin flash larını uçurtacaklar ve boşu boşuna yetkili servisleri uğraştıracaklar.Bunun hesabını veya vicdani utancını taşımazlarmı acaba.Kalın sağlıcakla.
    Nejdet bey şimdi, hergün baktığım gini nebutv.com adresine bakıyorum tüm cihazların yazılımları ocak 2006 ya ait bizim h/w nin kasım 2005 yani sıra bize gelmiyor abi. Bunu bir sitem yada daha kötüsü hesap sorma gibi algılamayın lütfen böyle bişey haddim değil.

Bu vesile ile sizlerin ve tüm forumun kurban bayramını tebrik ederim Allah niyetinizi kabul etsin.
    Herkese saygılar...

@ticktack takip ediyorsan en son cıkan D+ yazılımları ilk önce kyoto verdi ardından bir çok alıcıya cıktı...8000lere cok cok daha sonra verildi...8000 kullanıcılarıda bekledi 2005 kullanıcılarıda. Bir gün önce veya bir gün sonra olması hiçbir şeyi değiştirmez.Şunu bilinki destek devamlı var. Gereksiz yere hayıflanmayın...Konu kapatılmıştır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X