Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : 2 Recever Ve 2 Canak Montaji ACİL YARDIM..!!

tuntog
19-02-2007, 23:27
Arkadaşlar 2 receverim var. 2 adet te canagım var.ben 1 recever ile uyduyu izlerken yan odadan da aynı kaliteyi yakalıyalım dıye ucuz seg marka recever aldım.kanalları ayarlıydı.canaklardan gelen kabloya digiturk den kalan ustunde power pass gaın 0.3db///8way actıve splıtter yazan bir cihaza baglayıp 2. recevıra yayın almaya cabaladım bır yayın alamadım. bu ucuz receverdan ayarlara gırdım bır turlu yayın alamadım ne yapmalıyım? çok acil yardıma ıhtıyacım var tesekkurler:manga:

>>mesut bey<<
19-02-2007, 23:35
yapacağın tek birşey var tiwin lnb alacaksın birde dieseqsiwich aşağıya iki kablo inecek oturup izleyeceksin elindeki olmaz uğraşma...

tuntog
20-02-2007, 00:08
bu twin lnb yi anladım ok. ama dieseqsiwich nedir?? bunu nereye takacagım ayrıca cok tesekkur ederım saol

>>mesut bey<<
20-02-2007, 00:20
bu twin lnb yi anladım ok. ama dieseqsiwich nedir?? bunu nereye takacagım ayrıca cok tesekkur ederım saol
dieseqsiwiç çanakları birleştirip aşağı tek kablo iner çift çanak izlersin dilersen dahada çok çanak bağlayabileceğin kibrit kutusu kadar bir şey sende iki cihaz varsa iki tane dieseqsiwich alman lazım yaklaşık 5-6 ytl kadar .....

tuntog
20-02-2007, 00:57
mesut abi bu swıçden ben de var okey anladım teşekkur ederim ilgine Allah Senden Razı Olsun Saol

üstünde 2-way splitter 5-900mhz yazıyor
tek girişte in yazıyor
ıkılı cışta out yazıyor

bu işe yarar mı?:D

>>mesut bey<<
20-02-2007, 01:21
mesut abi bu swıçden ben de var okey anladım teşekkur ederim ilgine Allah Senden Razı Olsun Saol

üstünde 2-way splitter 5-900mhz yazıyor
tek girişte in yazıyor
ıkılı cışta out yazıyor

bu işe yarar mı?:D
hayır abisi dt nin kullandığı bişi o sen git dediğimi al hem ucuz :D