• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sparkle Ekran Karti: Kart Degil Kazandairesi Sanki

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sparkle Ekran Karti: Kart Degil Kazandairesi Sanki

Bir orta butceki Sparkle 256MB GeFOrce 8500 GT ekran karti aldim. Almaz olaydim mi diyim bilemiyorum. 1 ay oldu olmadi daha.. Fanindaki gurultu kafamin icine etti. Tor tor torrrr ulan bu ne be.
    Kesin ekran kartindan geliyor ses zira elimle AMD islemcim uzerindeki fani durduruyorum 2-3 sn duruyor o fan, sonra tekrar hareket ediyor, ama o arada gurultu yine var. Yani kaynagi kesinlikle bu Sparkle.
    Cinnet gecirmek uzereyim.
    Benzer sorunu yasayan var mi ?
    Gittim enayi gibi Topkapi Vatan'dan aldim.
    Karti al gotur degistir, adamlarla ugrasmak zulum zaten.
    Bunla beraber aldigim anakart aldigim gun patladi.
    Allatah degistirdiler.
    NEXT YE-2000 CX SUPER x2 + D-SMART NEXT (YE-9950 CIS) + DIGITURK (DV3 by Philips Black Box + Vestel Grey BOX)

Bende aynı ekran kartından aldım üstündeki küçücük fanın okadar ses çıkarması inanılmaz yeni bir soğutucu taktım sorun kalmadı

Yorum yap

Mevcut fani devre disi biraktiniz o zaman? Oyle mi?
      Yeni taktiginiz fan nedir? Nasil monte ettiniz uzerine ? Silikonladiniz mi ?
      Kart iade ettim, geri almadilar.. fan tamir edildi diyerek geri verdiler.
      VATAN BILGISAYAR kadar sahtekar ve urun sattiktan sonra adice davranan bir firma daha gormedim. TOPKAPI subesi ozellikle satis sonrasi musteriye hayvan muammelesi yapiyor.
      Nasil olsa parayi aliyorlar.
      Gitmeyin ve kimseye de onermeyin.
      Kart elimde duruyor. Gittim fansiz bir Asus aldim,EN8500GT Silent
      NEXT YE-2000 CX SUPER x2 + D-SMART NEXT (YE-9950 CIS) + DIGITURK (DV3 by Philips Black Box + Vestel Grey BOX)

Yorum yap

sutre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Mevcut fani devre disi biraktiniz o zaman? Oyle mi?
        Yeni taktiginiz fan nedir? Nasil monte ettiniz uzerine ? Silikonladiniz mi ?
        Kart iade ettim, geri almadilar.. fan tamir edildi diyerek geri verdiler.
        VATAN BILGISAYAR kadar sahtekar ve urun sattiktan sonra adice davranan bir firma daha gormedim. TOPKAPI subesi ozellikle satis sonrasi musteriye hayvan muammelesi yapiyor.
        Nasil olsa parayi aliyorlar.
        Gitmeyin ve kimseye de onermeyin.
        Kart elimde duruyor. Gittim fansiz bir Asus aldim,EN8500GT Silent
        @sutre ne olursaolsun ekrankartı ve bilgisayar bileşenlerini orjınalinindışında ekparçalar taktığınızzaman yada yetkili olmayan kişiler tarafından ellendiği zaman herhangi bir dış kullanıcı hatasında garanti dışıkalır ayrıca ne olursun hiçbirfirmayı forumkuralları gereği bu şekiltopicaçarak rencide edemezsiniz bizler burada bizler için değerli olan bilgilerimizin paylaşımı için varız konuyukapatıyorum birkezdaha forumkuralarımızı okumanızıtavsiyedeceğim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X