• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

phillips 117 projeksiyon tv

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• phillips 117 projeksiyon tv

Merhaba,
    philips 117 ekran projeksiyon tv birden bir patlamayla kapandı ve goruntu gitti.
    trafo yanmıştır dıye dusundum fakat acmayı goze alamadım, acsam da aynı trafodan bulabilirmiyim bilmiyorumda.

İstanbul - Kartal da oturuyorum. Pendik' te bir servise gittim bana LCD lerin ucuzladığını onlardan alabileceğimi önerdi.. komik bir durum.. ut:

İstanbul' da bu tv yi tamir ettirebilecegim bir servis varmı?

teşekkurler

Bir Philips yetkili servisine başvurmalısınız. Başka yerde çözüm aramayın.
    Arıza tespitinden sonra size fiyat vermek zorundalar.
    Tüketici kanununa göre bir ürünün garantisi bitmiş olsa bile üretim tarihinden sonra 10 yıl süreyle yedek parça bulundurma zorunluluğu vardır.(Tabi sizin ürününüz 10 yıldan yaşlı değilse devamı da var )
    Yetkili servis parça temini yok dese bile yine tüketici kanununa göre Üretici o parça ve işçilik fiyatına sizin ürününüze eşdeğer veya daha üstün bir ürünle değiştirmeye mükelleftir.
    Ürününüzü servise teslim ederken de servis fişi almayı unutmayın!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X