• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Series Emu Key Files ‎By uzm@n

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Series Emu Key Files ‎By uzm@n

elinize sağlık.saygılar
    --------Eller bene beg diyormuş nedim,
    ben senin bene bir ola deyişini istirem.
    ---------

muratacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar ustacım.2000cıs süpere yukardaki next süper plus emu keys i usb den yolluyorum tanınmayan cas anahtarı diyor.iki gün önce attım gitmişti.ama 2000cıs süper emu keys yazan bir dosya vardı.onu atmıştım.bu keyler benim cihaza uymuyormu.yeniden fat 32 mi yapmam gerekiyor.next2000cıs süperlere hangi keyleri atabilirim.cihazı yeni aldımda biraz acemiyim.saygılar
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996
    bu linkte 8.mesajdaki 2000 key dosyasını at sorun olmaz.
    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

uydu konsunda bilgisi yetersiz bir arkadaşınız olarak öğrenmek istedğim bir şey var. Acaba D+ nedir ve hangi kanala/lara tekabül etmektedir.

Teşekkür ederim...

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Bu sorunu forumda bir çok kez yazdık. Tekrar yazalım. Sorun kullanılan key atma editöründe malesef. Editörde Cw bölümü olmadığı için keyler o şekilde gözüküyor.
        sayın tasarım her zaman bizleri bilgilndirdiğiniz için teşekkür ediyorum anladığım kadarıyla emu dosyalarında keyler var fakat cihazdaki cw bölümünde gözükmüyor sadece bumudur anlatmak istediğiniz .
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

baytatar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          uydu konsunda bilgisi yetersiz bir arkadaşınız olarak öğrenmek istedğim bir şey var. Acaba D+ nedir ve hangi kanala/lara tekabül etmektedir.

Teşekkür ederim...
          arkadaşım D+ astra uydusu ve yayınların hepsi kalitelidir film müzik spor çizgi film belgesel xxxkanalları ve dahası ayrıca formda verilen keylerlede seyrediliyor http://www.flysat.com/astra19.php

Yorum yap

baytatar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Teşekkür ederim...
            konunun yeri burası degil ama yinede cevap verelim D+ şifreli yayın yapan bir platformdur.

http://www.lyngsat.com/packages/dpastra.html

http://www.lyngsat.com/packages/dphispa.html

kanalları bu linklerde bulabilirsin key dosyalarını cihazına atarak izleyebilirsin
            Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

Yorum yap

herkese teşekkür ederim...

Yorum yap

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996
                bu linkte 8.mesajdaki 2000 key dosyasını at sorun olmaz.
                daha öncede sormuştum nextxsüperplası at demişlerdi.olmuştu.şimdi neden olmuyor.benim cihaz için kendine has key yokmu.tam adıyla.yazılsa bizde hangisini atacağımızı karıştırmadan yüklesek.nextsüperplas,nextxsüperplas,next2000süpe r gibi farklı key dosyaları var.hangi cihaza hangi dosya açıkca brlirtilirse daha iyi olur.işi bilenler için elbette sorun değil.belki de şimdi bana gülüyorlardır.ama benim gibilerde böyle bocalıyor.verdiğiniz link ten dosyayı flashdiske attım.eve gidince deniycem.inşallah olur saygılar.
                --------Eller bene beg diyormuş nedim,
                ben senin bene bir ola deyişini istirem.
                ---------

Yorum yap

daha öncede sormuştum nextxsüperplası at demişlerdi.olmuştu.şimdi neden olmuyor.benim cihaz için kendine has key yokmu.tam adıyla.yazılsa bizde hangisini atacağımızı karıştırmadan yüklesek.nextsüperplas,nextxsüperplas,next2000süpe r gibi farklı key dosyaları var.hangi cihaza hangi dosya açıkca brlirtilirse daha iyi olur.işi bilenler için elbette sorun değil.belki de şimdi bana gülüyorlardır.ama benim gibilerde böyle bocalıyor.verdiğiniz link ten dosyayı flashdiske attım.eve gidince deniycem.inşallah olur saygılar.
                  açıklamanızda linkteki dosyayı flash diskete attıgınızı belirtiyorsunuz.şuna dikkat edin bu zipli dosyadır bunu muhakkak zipten çıkarın. o vaziyette cihazınıza atın. zannedersem zipten çıkarmadıgınızdan dolayı cihazın böyle bir ikaz veriyor.

Yorum yap

super ve x seri cihazların key dosyaları aynıdır birbirinden farkları yoktur,cihazınıza bu dosyaları rahatlıkla atabilirsiniz,kolay gelsin....
                    Forum Kuralları

Yorum yap

Teşekkür ederim elinize sağlık.

Yorum yap

astra uydusunda orf ler 9000 ultra cam da açılmıyor acaba yazılımmı gerekiyor

Yorum yap

next 2000 cıs super plus kullanmaktayım çok memmnunum. Tabiki sizlerin destekleri sayesinde. Benim bir sorunum var, evde çocuk var ve ben onun cihazı hiç açmasını istemiyorum.. İlk açılışta bazı uydulardaki gibi bir şifre ekranı gelebilir mi.? Biz büyükler xxx güzel kanallara bakıyoruz ama onlar daha ufak korumak gerekiyor onları.. Böyle birşey mümkün olursa çok sevinirim ben ve diğer ihtiyacı olanlar. İlgi ve alakalarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Yorum yap

BASKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            next 2000 cıs super plus kullanmaktayım çok memmnunum. Tabiki sizlerin destekleri sayesinde. Benim bir sorunum var, evde çocuk var ve ben onun cihazı hiç açmasını istemiyorum.. İlk açılışta bazı uydulardaki gibi bir şifre ekranı gelebilir mi.? Biz büyükler xxx güzel kanallara bakıyoruz ama onlar daha ufak korumak gerekiyor onları.. Böyle birşey mümkün olursa çok sevinirim ben ve diğer ihtiyacı olanlar. İlgi ve alakalarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
                            arkadaşım sorunu buraya yazarsan daha çabuk cevap alırsın http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=278

Yorum yap

arkadaşlar bügünki verilen tps keylerini usbden cihaza yükleyemiyorum yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler
                              NEXT2000SÜPERPULAS(USB)DİGİTÜRK,D-SMART,EMP8İN1DİSEGC.) TÜRKSAT,HORBORT,ASTRA19,EUTELSAT3,SİRUS,TOHOR,NİLS AT

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X