Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : nba tv ile ilgili nba stüdyo'ya toplu mail

satkingdom
29-12-2006, 16:38
arkadaşlar...bu gece nba tv ile ilgili olarak ntv ye mail atacağız...mail örneği aşağıdadır..katılım bekliyoruz...
nba stüdyo bu gece saat 21.45 te....

katılım bekliyoruz....mail bu...

merhabalar
bildiğiniz gibi Nba tv nin Türkiye'deki yayın hakları doğuş grubu tarafından satın alındıgından berı Nba tv sadece kablolu tv de ve turksatta sifreli olarak yayın yapmakta...paralı bir platformda(digitürk)yayını bulunmamakta...bu yaklaşık 2 hafta öncesıne kadar cevresınde kablo tv bulunanların kablo tv ye uye olarak ızlemesı ve -malum ıstanbul un bıle bırcok yerınde bulunmayan kablo tv nedenıyle- cevresınde kablo tv olmayanların da ne kadar ıllegal de olsa uydu cıhazları ıle şifre kırmaları sayesınde izlenmekteydi..fakat son 2 haftadır uydu yayınlarından nba tv sıfre değiştirmesı ve yenı sıfrenın de bılınmemesı dolayısıyla nba tv den mahrum kalmaktayız...çevremizde kablolu tv yayını yok,bu kanal paralı platformun içinde de değil..fakat bız basketbolseverler olarak sureklı ızledıgımiz bır kanalı artık abone olarak bile ızlemek ıstesek de ızleyemeyecegımiz dolayısıyla sıkıntıya düşmüş durumdayız..bu şekilde mağdur durumda da birçok insan var...bunun gerekırse belli bır ucret karsılıgı nba tv nın bır platform dan yayına baslaması ya da baska bır sekılde cozume kavusturulmasını ıstıyoruz...şimdiden çok teşekkür ederiz...
saygılar...

Arkadaşlar bu maili NBA stüdyo pogramı (21:45) esnasında nbastudyo@ntv.com.tr adresine gönderirsek belki sorunumuza bir çözüm bulurlar. Birşey çıkmaz demeyelim. Yapacağımız sadece copy paste yapmak.
(Çağlar Kavak arkadaşımıza bu kampanyayı başlattığı için teşekkür ederiz)

Mr_MeMo™
04-01-2007, 20:32
Denemekte fayda var ama bir cözüm olacağını sanmıyorum bekleyelim bakalım bunu zaman gösterecek neler olacak ..

spartakus35
04-01-2007, 20:36
Ben gönderdim, İnşallah etki yapar: Destekliyorum !.

EKUREL
05-01-2007, 23:26
destek fos cikti , yakindan uzaktan konusmasi dahi yapilmadi...