• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

zyxel 662 hw-61 firmware update???

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• zyxel 662 hw-61 firmware update???

zyxel 662 hw-61 firmware update??? nasıl yapılyor. normal zoomlarda olduğu gibi ethernet uzerinden mi yoksa ozel "bir ucu com port bir ucu etherbet jacklı" kablo ile yapılıyor?

yardım bekliyorum.

selamlar

dijimagic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zyxel 662 hw-61 firmware update??? nasıl yapılyor. normal zoomlarda olduğu gibi ethernet uzerinden mi yoksa ozel "bir ucu com port bir ucu etherbet jacklı" kablo ile yapılıyor?

yardım bekliyorum.

selamlar
    CEVAP VEREN YOKMU KONU İLE İLGİLİ!!!!!
    Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

dijimagic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yardım bekliyorum.

selamlar
      zyxel özel ıp adresine girerek deneme yap,

192.168.1.1

birde zyxel.com.tr

kolay gelsin....
      Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X