• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000CIS yükleme sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000CIS yükleme sorunu

arkadaşlar selam....

elimde 2000cıs var..herzamanki gibi yüklemeye çalıştım ama boot yüklemesi sırasında 0 yazıyor ve takılı kalıyor.. sonra da software hatası veriyor...dosya doğru..2.0 ile yüklüyorum doğru...yeni dosya ve loader denedim ama olmadı...yardımcı olursanız....sevinirim....atla:

arkadaşım cıs lara boot atılmaz o yuzden cıhazın flaşını prgramlattırman lazım
    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

şunu dene 2.0 ile yükle boot atmadan org. yazılımını belki kurtarırsın
      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

ıkroz arkadaşım,cihazın + tuşuna basılı fişe taktıktan sonra 0030 veya 0300 rakamları çıkıyorsa yazılımı 2.0 loader ile boot modunda dene...
        İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
        CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
        KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
        ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

zaten öyle yapıyom arkadaşım...ama nedense bi türlü yüklemiyor...cihazda bi sorun var..

Yorum yap

üzerinde şu anda hangi yazılım var.
            Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

c+ tuşuna basılı fişi taktığında 0030 yazısı geliyorsa ampülden doğru yazılımı atmaya çalışın düzelecektir,eğer menüye girebiliyorsanız cihaz bilgisinden sistem bilgilerini okuyup bildirebilirseniz daha sağlıklı bilgi alırsınız....
              Forum Kuralları

Yorum yap

şu ana üstünde 604 a yazılımı var.
                cihaz bilgisi: ye-2000xcıs plus
                sw: inf604a
                hw: a0-05
                data version: ykme 14070405 jmly
                loader version . 2.0.i (yk)

cihazın özellikleri bu: com ayarlarını düzelttim olmadı....reset attım tekrar denedim olmadı...bilgisayarı kapatıp açtım belki xp sp2 den olur diye yine olmadı....
                604e yazılımını 0030 boot tan deniyorum bi türlü yüklemiyor...0 yazıyor ve software hatası veriyor...ilginç ama ne yapmalıyım anlamadım..sanırım cihazda bi sorun var....

Yorum yap

Sayın dostum anladığım kadarıyla cihazına servis yolu gözükmüş...
                  Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

rs yazılım yükleme kablonda sorun yoktur umarım birde senin pcde com2 varsa ordan denermisin!
                    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

bence de muhtemelen flash arızalanmış olabilir,bu durum karşısında cihazınızı en yakın servise göstermeniz gerekmektedir...
                      Forum Kuralları

Yorum yap

@ikroz
                        sen başka pcde yazılım atmayı denedinmi?
                        BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X