• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bir öneri youtube ve metcafe tarzı bölüm açılması.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bir öneri youtube ve metcafe tarzı bölüm açılması.

forum ailesininde takip ettiği vizyondaki sinemalar bölümümüz daha önce açtık ama düşündümki bir eksiklik olduğunu bu eksiklikte hemen çarpıyor gözümüze bir kaçgündür düşündüğüm konu vizyondaki sinemalar bölümüne( youtube metcafe) tarzı bölüm eklenmesi ilginç ve komik videolar eklenmesi hembizlerede renk katar hemdeforum ailesine ayrı bir heycan katar neden bu tarz bir düşüncem olduğunu açıklayım sinemalardaki filmlerin fragmanlarının kamera arkası görüntülerini ekleyemiyorduk
    bu sayadede forum aileside komik ve ilginç videoları ekleme şansı bulur benim düşüncem bu hepinizin ilgileneceğinizi zannediyorum…

Neden olmasın. Yalnız; upload edilmiş linklerin paylaşılacağı bir bölüm mü yoksa buraya upload seçeneği mi kastedilen onu net olarak anlayamadım.

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Neden olmasın. Yalnız; upload edilmiş linklerin paylaşılacağı bir bölüm mü yoksa buraya upload seçeneği mi kastedilen onu net olarak anlayamadım.
      @organik foruma upload seçeneği bu konuda neler yapabiliriz?

Yorum yap

olabilir onu uygun bir script ayarlamaya çalışırım. bir süre test ederiz , forumu ve serveri olumsuz yönde etkilemezse kullanıma bırakırız.

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          olabilir onu uygun bir script ayarlamaya çalışırım. bir süre test ederiz , forumu ve serveri olumsuz yönde etkilemezse kullanıma bırakırız.
          hocam you tobe kodları sitelere eklenebiliyor diye biliyorum. filmlerle ilgili görüntüler film çıkmadan zaten you tube ekleniyor. o şekildede ekleyebiliriz.

Yorum yap

jerpi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            hocam you tobe kodları sitelere eklenebiliyor diye biliyorum. filmlerle ilgili görüntüler film çıkmadan zaten you tube ekleniyor. o şekildede ekleyebiliriz.
            Evet o da ikinci bir alternatif tabiki. İki seçenekten birini uygularız en kısa sürede..

Yorum yap

cımsky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

forum ailesininde takip ettiği vizyondaki sinemalar bölümümüz daha önce açtık ama düşündümki bir eksiklik olduğunu bu eksiklikte hemen çarpıyor gözümüze bir kaçgündür düşündüğüm konu vizyondaki sinemalar bölümüne( youtube metcafe) tarzı bölüm eklenmesi ilginç ve komik videolar eklenmesi hembizlerede renk katar hemdeforum ailesine ayrı bir heycan katar neden bu tarz bir düşüncem olduğunu açıklayım sinemalardaki filmlerin fragmanlarının kemara arkası görüntülerini ekleyemiyorduk
              bu sayadede forum aileside komik ve ilginç videoları ekleme şansı bulur benim düşüncem bu hepinizin ilgileneceğinizi zannediyorum…

Süper olur.Şimdiden Hayırlı Olsun....

| 1X DM 8000 |2X INT5000-CS|2X X DRAGON 2200|1X HUMAX5400IRCI|

DOĞU |42°|39°|36°|31°|28°|26°|19°|16°|13°|7°|5°|1°|4°|7 °|8°|12°|15°|30°| BATI

Yorum yap

bencede iyi olur.güzel bi şey

Yorum yap

ergir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  bencede iyi olur.güzel bi şey
                  Bu bölüm forum ailesininde sevdiği bir bölüm olacak forum ailesininde iyi vakit geçereceğine inanıyorum kolay gelsin...

Yorum yap

bencede güzel olur örnek kendimin hazırladığı videoyu yotube kodu ile burda izleme şansı olacak youtube sitesine gitmeden.
                    next ye 2000 cx süper plus usbsiz
                    dreambox 500s

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X