• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[email protected] herkes dikkat etsin!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• [email protected] herkes dikkat etsin!!!

Arkadaşlar sosyal hizmetler ve çocuk esirgeme kurumu adına günde 15 -20 tane mail geliyo bana ve hepside virüslü sakın açmayın ve bu virüs şifre çalmada uzman 1 virüs arkadaşlar...

ADRESİ BU :

Kod:
    [SIZE="4"][email protected][/SIZE]
    (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
    (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
    ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
    (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
    (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Bilgi i&#231;in tesekk&#252;rler arkadasım.&#231;ok onemli bir konu...
    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

&#231;ok teşekk&#252;rler bunlarla başım ciddi şekilde dertde
      :tr:

Yorum yap

slm

uyardığın i&#231;in tşk.
        desene artık yardım etmek tehlikeli hale geldi.bu gidişte kimse int.&#252;zerinden sağlıklı ve korkusuz yardım edemiyecek.

saygılar

Yorum yap

Sanırım bu mail adresi sahte. B&#246;yle sahte gelen mailleri l&#252;tfen a&#231;ıp bakmayın arkadaşlar. Hatta engelleyin tekrar gelmesin. Ben s&#252;rekli b&#246;yle yapıyorum. Hi&#231; bakmadan direk olarak siliyorum.

Yorum yap

Bende Direk Siliyorum Tanımadığım Kişilerden Gelen mailleri

Yorum yap

slm
              @poseidon bilgilendirdiğin i&#231;in sağol dostum ger&#231;ekten &#231;ok dikkatli olmak gerekiyor...

Yorum yap

evet sahte tabiki arkadaşlar &#231;ok dikkat edin ben &#246;zellikle ne var diye bakıyorum vir&#252;s dolu valla..

Yorum yap

a&#231;madan silmek en g&#252;zeli bence
                  BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

bana da &#231;ok geliyor son zamanlarda sober vir&#252;s&#252; y&#252;kl&#252; mailler. ve g&#246;nderen mailler şaşırtıcı bir şeklide, bazı &#252;niversitelerin edu uzantılı mailleri, hatta trt ten bile vir&#252;sl&#252; mail geldi işte bir &#231;alışanın bilgisayarına bulaşıyor vir&#252;s ve ordan kendini yolluyor demekki.
                    birde 2-3 kere admin@yahoo diye bir adresten geldi vir&#252;sl&#252; mail başlığı da your pass and reg code diye. sakın aldanmayın arkadaşlar

Yorum yap

moda bu arkadaşlar tanıdık isimlerle vir&#252;s g&#246;ndermek ben de zaten tanımadıgım gelen mail leri direk siliyorum bkmıyorum bilke bence sizde bakmayın

Yorum yap

moda bu arkadaşlar tanıdık isimlerle virüs göndermek ben de zaten tanımadıgım gelen mail leri direk siliyorum bkmıyorum bilke bence sizde bakmayın

Yorum yap

arkadaşlar bu konu hakkında sizlere tavsiyede bulunmak istiyorum...

Sıradan bir script ile istediğiniz websitenin adresinin adı ile mail g&#246;ndermek zor değil. Bu t&#252;r maillere itimat g&#246;stermemeniz gerekir. Maili a&#231;tığınızda zaten kabak gibi sırıtır fake mailler..
                          NO COMMENT

Yorum yap

fake yok aslında olay &#231;ok basit istenmeyen e-posta kontr&#246;l&#252; var junk mail olaral se&#231;erseniz bidaha gelmez zaten + vir&#252;sl&#252; dosyayıda pc nize &#231;ekemiyosunuz zaten..

Yorum yap

uyarıların için teşekkürler saol.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X