Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : Next tavsiye

rose
16-11-2005, 22:03
merhaba arkadaşlar. bilgisayarımda ss2 tv kartım var. ancak ev hali toplu kullanım için de bir alıcı ihtiyacım var. Nedense forum dünyasında bu işi az çok bilen herkeste Next var. Bende yazılım desteğinden dolayı Next almaya karar verdim. Amacım hiç izlemeyecek olsam bile legal ve illegal bütün şifrelileri çözmeye yarayacak bir alıcı almak. tabii bu arada gelecek sezon digitürk almak gibi bir niyetimde var. Para problem değil. Bir çok modeli bu işi yapıyor ama önemli olan en hızlı ve problemsiz olanları elemeden geçirmek. Haydi nextçiler beyin jimnastiğine..

danger35
16-11-2005, 22:05
bana soracak olursan 2000xcı yada dersen biraz daha yüksek olsun 8000al derim :)
;)

Mr_MeMo™
16-11-2005, 22:11
merhaba arkadaşlar. bilgisayarımda ss2 tv kartım var. ancak ev hali toplu kullanım için de bir alıcı ihtiyacım var. Nedense forum dünyasında bu işi az çok bilen herkeste Next var. Bende yazılım desteğinden dolayı Next almaya karar verdim. Amacım hiç izlemeyecek olsam bile legal ve illegal bütün şifrelileri çözmeye yarayacak bir alıcı almak. tabii bu arada gelecek sezon digitürk almak gibi bir niyetimde var. Para problem değil. Bir çok modeli bu işi yapıyor ama önemli olan en hızlı ve problemsiz olanları elemeden geçirmek. Haydi nextçiler beyin jimnastiğine..

Ben Next 2000 xcı veya opos kart veya orginal bir kart varsa Next 2000 xcıs.. tavsiye ederim..

Tasarım
17-11-2005, 00:26
Ben biraz daha farklı düşünüyorum. Eğer para sorununuz yoksa ve biraz daha bekleyebilirseniz yeni çıkacak 8000 serisine bakın derim. Yeni çıkacak cihazlar hem Sharing (kart paylaşımı) yapabilme özelliğine de sahip olacaklar mach1 üstadın söylediğine göre.

eaglepaw
17-11-2005, 00:34
Ben biraz daha farklı düşünüyorum. Eğer para sorununuz yoksa ve biraz daha bekleyebilirseniz yeni çıkacak 8000 serisine bakın derim. Yeni çıkacak cihazlar hem Sharing (kart paylaşımı) yapabilme özelliğine de sahip olacaklar mach1 üstadın söylediğine göre.

kesinlikle kart paylaşımlı cihazı tavsiye ederdim şahsen :efferin: :efferin: :efferin:

digicom
17-11-2005, 00:34
tabi ne zaman uretim olacak tasarım arkadasım.biraz zaman alacak bence.saygılar...

sile
17-11-2005, 00:35
Evet yeni cihazları fuarda görüp bilgi alarak almanı tavsiye ederim.

mertoktay
18-11-2005, 22:36
kesinlikle kart paylaşımlı cihazı tavsiye ederdim şahsen :efferin: :efferin: :efferin:

next card shareli cihazlarin fiyatlari hk herhangi bir bilgi var mi?

dijimagic
18-11-2005, 23:10
gelecek kart paylaşımında olduğuna göre sharingden şaşma.

selamlar

rizayan
19-11-2005, 00:20
cihazın kralı 2000xcı

rizayan
19-11-2005, 00:22
cihazın kralı 2000xcı

rose
19-11-2005, 00:33
Düşündüm taşındım biraz daha beklemeye karar verdim. Hadi hayırlısı. :sagol:

ticktack
21-11-2005, 18:51
gelecek kart paylaşımında olduğuna göre sharingden şaşma.

selamlar
kart paylaşımı nedemek, nasıl oluyor, avantajları neler. bilgi verebilirmisiniz bilenler için çok gereksiz bir sorudur herhalde ama bilmeyenler de var :nebileyim herkese saygılar...

Pride
21-11-2005, 18:58
kart paylaşımı nedemek, nasıl oluyor, avantajları neler. bilgi verebilirmisiniz bilenler için çok gereksiz bir sorudur herhalde ama bilmeyenler de var :nebileyim herkese saygılar...
Herhangi bir server üzerinden yayınlanmakta olan yayının diğer paylaşımcılar tarafından ki bu paylaşımı olan cihazlar tarafından sağlanabiliyor örnek verirsek Dreambox,Triple Dragon, SkyStar 2, Humax 5400z vs vs.... izlenebilmesidir...
Share in anlamı paylaşmaktır .. bazı cihazlar bu özelliğe sahiptir.Profesyoneller bu cihazlara sahipler ve Türkiye için şu an aşırı pahalılar..Benim bildiğim bunlar.Diğer ustalarda birkaç şey muhakkak yazarlar...
Kolay gele