• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Xcam ultrada yukleme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 Xcam ultrada yukleme

9000 Xcam ultrada yukleme yapılması mumkunmu acaba yoksa benmı hatalıyım Xcloader 1.00 ileyukleme yapmaya calıstım ve block 2 sectım fakat yukleme gerceklesmıyor. Tesekkurler

Arkadaslar yokmu yardım edebılecek bırısı saygılar

Yorum yap

Konuyu modül bölümüne açmışsınız o bölümde kimse yardım etmez. Uygun bölüme kaydırdım.

Yorum yap

demestica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        9000 Xcam ultrada yukleme yapılması mumkunmu acaba yoksa benmı hatalıyım Xcloader 1.00 ileyukleme yapmaya calıstım ve block 2 sectım fakat yukleme gerceklesmıyor. Tesekkurler
        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=15102

Bu bölümü inceleyin.

Yorum yap

Tasarım arkadasım ılgıne gercekten cok tesekkur ederım buradanda anlıyorumkı forumda her sorunun cevabı verılıyor ve var . Ama soruyu sordugum modul bolumunde yanlıs yaptıgımı sanmıyorum , Xdream modulu 9000 xcam da nasıl yukleyebılırım dıye kastetmıstım . Dream modulun uzerınde 1.49p yazılımını nasıl guncelleyebılırım dıye sormak ıstemıstım veya ben neden basaramadım yuklemeyı. İlginize teşekurler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X