• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

rs232 bağlantı sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• rs232 bağlantı sorunu

merhaba arkadaşlar
    bende fransadan gelmiş elap dse4000 diye bir digital uydu alıcısı var ve ben buna yeni versiyon yüklemek istiyorum ama receiverda rs232 bağlantı çıkışı mevcut değil . cihazın bordunun üstünde dört çıkışlı beyaz bir bağlantı noktası var acaba buradan mı rs232 bağlantısı yapılıyor.bana yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba
    Elimde abyss Elap diye bir cihaz var forumlardan ogrendigim kadariyla 2005 yilinda uretimi biten bir cihazmis ve buna Strong 6125 yazilimi oluyormus.Com port girisi mevcut bu cihazda.
    Bu konuda bilgisi olan varmi acaba? Elimdeki bu cihazdan baska cihaz olmadigindan tekrar aktif hale getirmem gerekiyor. Yardimlarinizi rica ederim.
    Saygilar

Cihazi actim tunerin arkasinda S7VZ0200 yaziyor.yaninda BS2S7VZ0204 diye bir etikette var.
    Bu cihazda Turkce menude bulunuyor.
    KARSIYAKA(35½)

Yorum yap

pruva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Merhaba
      Elimde abyss Elap diye bir cihaz var forumlardan ogrendigim kadariyla 2005 yilinda uretimi biten bir cihazmis ve buna Strong 6125 yazilimi oluyormus.Com port girisi mevcut bu cihazda.
      Bu konuda bilgisi olan varmi acaba? Elimdeki bu cihazdan baska cihaz olmadigindan tekrar aktif hale getirmem gerekiyor. Yardimlarinizi rica ederim.
      Saygilar

Cihazi actim tunerin arkasinda S7VZ0200 yaziyor.yaninda BS2S7VZ0204 diye bir etikette var.
      Bu cihazda Turkce menude bulunuyor.
      Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X