• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YE8000XCam Profesyonel Cihaz MIŞ

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• YE8000XCam Profesyonel Cihaz MIŞ

evet arkadaşlar bir zamanlar bu cihaza avuç dolusu para verdik niye amator olmadığından yazılımının devamlı yenileneceğini daima güncel tutulacağını anlattılar ya şimdı ne olduda yazılım verilmiyor doktor beyin kaprislerinden dolayı avuç dolusu para verdiğimiz cihazlar işe yaramaz oldu niye birileri eleştiri yaptı belki biraz eleştırının dozunu fazla kaçırmış olabilir ama bizlerin günahı ne aman baba ne olur bi yazılım vermı diyelim elini ayağınımı öpelim TPS ve AB sat paketi devamlı sistem değişiyor sanki yazılımı sen yapıyorsunda havalara giriyon koreden yazılım gelecek sende bunu türkiyeye uyarlıyorsun galiba son yazılımı beceremedin vermiyorum dedin diğer cihazlardakiler hiçmi eleştiri yapmıyor ordaki ustalar neden alınmıyor da sen şişirdin hemen eleştiri yapmaya hiçmi hakkımız yok hep yağmı çekeceğiz size değiştiririz cihazları olur biter şu anda zaten sudan ucuzlar 80,90 ytl lik cihazlar bile TPS ve AB sat paketini çözüyor alırız bitane sayın DOKTOR beyin kaprislerindende kurtulmuş oluruz (Marc1 ustam size sözüm yok)
    Şİmdi bu yazıyı hemen silerler belki benide üyelikten atarlar engellerler ama yazılım beklemekten bıktık artık yaaa

sana katılıyorum değerli dostum, benimde hafta sonu yazdığım mesaj silindi ve kaldırıldı, birazdan buda kaldırılır
    kaldırılana kadar birileri okurlarsa onlara bir mesaj
    eğer bir cihaz alacaksanız asla next almayın modeli ne olursa olsun
    benim bu cihazdan çektiğimi başka marka kullananlar çekmediler ve çekmiyorlarda, biz burda azar yiyip duruyoruz, nankörsünüz vs.vs.vs.
    şikayet edince siz çok nankörsünüz size bundan sonra yazılım yok...
    büyük üstadlar onlar bizim şikayetlerimizi dinleyecek vakitleri yok
    ben bundan sonra nextin hiçbir cihazını almam, tavsiyede etmem
    yeni cihazda almayacağım şimdilik maddi durumlardan
    bununla izleyebildiğim kadarıyla idare edeceğim
    saygılar

Yorum yap

Bu tür yazılarla şansınızı daha da zora sokuyorsunuz. Bunu bilin.

Yorum yap

tc.army Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sana katılıyorum değerli dostum, benimde hafta sonu yazdığım mesaj silindi ve kaldırıldı, birazdan buda kaldırılır
        kaldırılana kadar birileri okurlarsa onlara bir mesaj
        eğer bir cihaz alacaksanız asla next almayın modeli ne olursa olsun
        benim bu cihazdan çektiğimi başka marka kullananlar çekmediler ve çekmiyorlarda, biz burda azar yiyip duruyoruz, nankörsünüz vs.vs.vs.
        şikayet edince siz çok nankörsünüz size bundan sonra yazılım yok...
        büyük üstadlar onlar bizim şikayetlerimizi dinleyecek vakitleri yok
        ben bundan sonra nextin hiçbir cihazını almam, tavsiyede etmem
        yeni cihazda almayacağım şimdilik maddi durumlardan
        bununla izleyebildiğim kadarıyla idare edeceğim
        saygılar
        arkadaşım bana katıldığın için teşekür ederim
        benim ricam site yoneticilerinden lütfen bu mesajları silmeyinde bakın neler olacak kaç kişi isyan edecek görün

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bu tür yazılarla şansınızı daha da zora sokuyorsunuz. Bu bilin.
          tasarım usta hiçmi haklılık payımız yok az bişe eleştiri yapsak hemen kafamıza vuruluyor bize de yazık yaaa dünyanın parasını verdık bunlara

Yorum yap

Dünyanın parasını verdiğin zaman dolar 1.750.000 lira idi. Şuan 1.34 YTL bunuda gözardı etme. Aynı cihazı o zamanlar bende aldım hemde 500 milyon para saydım. Ama birgünden birgüne sızlanmadım. Çünkü verdiğim paranın karşılığını çoktan almıştım. Bu kadarda olmaz yaa. Bu yazıları yazarken insan biraz olsun sıkılır-utanır yaa. Artık bu konuda yeni başlık açmayınız. Aksini yapanlar hakkında kurallar ne gerektirirse yapılacaktır.

Yorum yap

torin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşım bana katıldığın için teşekür ederim
              benim ricam site yoneticilerinden lütfen bu mesajları silmeyinde bakın neler olacak kaç kişi isyan edecek görün
              Bu forum hiç kimsenin isyan etme yeri değildir. Eğer Next ile bir sorununuz varsa bunu gidin Yüksel Elektronik ile halledin.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bu tür yazılarla şansınızı daha da zora sokuyorsunuz. Bu bilin.
                Tasarım Üstad;
                Nedir yaptığımız, cihazı aldığımda iyiydi ancak birkaç ay sonra üst modelleri çıkmaya başladığından beri bu modelde sürekli sorunlar yaşadım, next dahil her marka ve modelin içinde yazılımlar en geç bu modele verildi, yanlışsak yanlışsınız deyin... "şansınızı dahada zora sokuyorsunuz" diyorsunuz, yani aslında verilebilecek bir yazılımı şikayet ediyoruz diye vermeyeceklerse vermesinler... bizler bu kadar aşağılanmayı haketmiyoruz, keyfi bir durum sözkonusu demekki burada ve bizler sessiz kalırsak, kabullenirsek, verilenle verilen zamanda yetinirsek mesele yok...
                yok be üstad, bizler bu muameleyi haketmiyoruz... iyiyken alkışlıyor teşekkür ediyor bu cihazı tavsiye ediyorsak, kötüyken eleştiri, şikayet eder ve tavsiye etmeyiz, ben çoğunluğu 8000 olmak üzere yaklaşık 50 cihaz aldırdım nextten dostlarıma, sadece firmama bile, 20 den fazla next marka cihaz aldırdım iyi diyerek... ama hata etmişim ve bu cihazı tavsiye ettiğim herkesten özür diliyorum şimdi...

Yorum yap

teşekürler ustat ağzımızın payını verdiniz gene
                  ne yanı cihazları çöpemi atalım
                  barı bir marka tavsiye etde ondan alalım

Yorum yap

torin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    teşekürler ustat ağzımızın payını verdiniz gene
                    ne yanı cihazları çöpemi atalım
                    barı bir marka tavsiye etde ondan alalım
                    Ben kimsenin ağzının payını vermeye çalışmıyorum. Sadece gerçekleri yazıyorum. Kimseyede git cihazını çöpe at demem. Diyemem çünkü beni ilgilendirmez.

Yorum yap

tasarım ben size birşey soracam bu yazılımları doktor mu yapıyor yoksa bu yazılımlar korede hazırlanıp burda editmi yapılıyor
                      Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

Bunu ben bilemem doktor beye sormanız gerekir.

Yorum yap

arkadaşlar size bu cıhazları satarken şu kanalı acacak bunları acar diye satış yapmadılar turkiyeye yazilım destegi ve sozu vardı vede üstadlar bu destegi fazlasıyla yaptılar ve de yapmaktalar ben uydu cıhazı aldıgım da emü auto deye hic bır sey yoktu alırsın kart modul izlersin dediler ama üstadlar ellerinden geldigince ve cıhazların donanımı elverdigi kadarıyla emü verdiler auto yaptılar ve bircok güzellikler yaptılar yopıyorlar burda üstadları kırıcı eleştiri yapmak yerine onları teşvik edici ve yonlendirici yazılar yazmak gerektigini düşünüyorum üstadların böyle bir mücburiyeti yok sadece biz next kullanıcılarına hizmetidir bu himetlerden mahrum olmak istemiyorsak üstadlara yapılan eleştiriyi teşvik ve motıve idici yonde yapmalıyız birazda sabırlı olmalıyız bu işlerle ugraşan vazla kişi yok sırasıyla butun cıhazların yazılımlarını güncelliyorlar sabırsızsanız burda karalayıcı yazı yacagınıza alırsınız istediginiz marka cıhazı izleye biliyorsaniz izlersiniz lütfen kırıcı olmayalım saygılar
                          Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Arkadasım bu zamana kadar seyrettıklerinizi sayın o kadar yayını.Yazılım yoksa orjinal kart alın takın seyredin cok önemliyse.Adam size ömür boyu garanti vermedi degilmi elimizden geleni yapacaklarını söylediler ve yapıyorlarda.Ömür boyu garanti verenlere görüyoruz.Bundan böyle şikayet ederken biraz mantıklı olunuz bu konuyu forumda ki tüm arkadaslara sesleniyorum

Yorum yap

SeCSaT™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Arkadasım bu zamana kadar seyrettıklerinizi sayın o kadar yayını.Yazılım yoksa orjinal kart alın takın seyredin cok önemliyse.Adam size ömür boyu garanti vermedi degilmi elimizden geleni yapacaklarını söylediler ve yapıyorlarda.Ömür boyu garanti verenlere görüyoruz.Bundan böyle şikayet ederken biraz mantıklı olunuz bu konuyu forumda ki tüm arkadaslara sesleniyorum
                              aynen katılıyorum arkadaş
                              Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X