• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

web cam

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• web cam

webcam i yüklerken hata veriyoo kurulum cd si yok elimde usbVM303.sys dosyası gereklidiyor onu nasıl halledecem yardımlarınızı bekliyorumm system32 den yüklerken hata veriyor

yardım edecek kimse yok heralde

Yorum yap

öncelikle hemen saniyesinde cevap gelmeyebilir, biraz daha sakin olmak gerek..

soruna gelince; tam olarak nasıl hata veriyor ? kameranın marka ve modeli nedir ? biraz daha detaylı bilgi gerek yoksa yardım edilmesi zor..

Yorum yap

alideniz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        webcam i yüklerken hata veriyoo kurulum cd si yok elimde usbVM303.sys dosyası gereklidiyor onu nasıl halledecem yardımlarınızı bekliyorumm system32 den yüklerken hata veriyor
        arkadaşım cameranın kurulum cd olamadan kurmazsın xp işletim sistemıde kurulu olsa vista işletim sistemide ve diğer işletim sistemleride olsa kuramazsın sürücüsünü bulmadan olmaz imkansız ayrıca kameranın mark ve modelini yazarsan yardımcı olayım...

Yorum yap

olivetti 309s-h hocam işim biraz aceleydi cıkmam lazımdı yoksa biliyorumm mach1digitala'deki saygıyı ve paylaşımı sorunum hocam zaten yüklüydü makinada kurulumu ama şimdi olmuyo system32 ögesinden kurarken o hatayı veriyor usbVM303.sys bu gerkli diyor yüklemeye başlıyor yarısında falan bunu istiyor

Yorum yap

alideniz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            olivetti 309s-h
            http://www.uploading.com/files/2U4PEHWD/309s.rar.html

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X