Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : pvr hakkinda gelisme varmi?

ismim
16-11-2005, 01:21
selam arkadaslar su çikdi çikacak denilen pvr modeli hakkinda herhangi bir somut gelisme varmi? varsa eklenen yada eklenmesi düsünülen özellikler neler önceki bilinenlere göre tabi ve ne zaman çikacagi hakkinda bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim saygilar

digicom
16-11-2005, 01:24
Arkadasım mach1 hocamızda açıklamaış tahminim sen takip etmedin?Fuarda tekrar gorkemli bir tanıtım yapılacak ve müşteri istegi çercevesince üretim seri olacak.yani tüm hazırlıkları bitmiş.saygılar...

mach1
16-11-2005, 01:32
O cihazlar zaten satış para kazanma için değil prestij bir üst model olsun diye getirelicek sanırım çok satışta olmaz çünkü bizde pahalı cihaazlar pek gitmiyor ne yazıkki tek tük ne zaman fuardan sonra sipariş verilir ne zaman üretim olur vs hiç belli değil henüz bildiğim kadarı ike kısmet bakalım göreceğiz...

ismim
16-11-2005, 01:39
tekrar selam önce verdiginiz cevaplar için sonsuz tesekkürler degerli arkadaslar valla ne yalan söylim ben tam 6 aydir inat ettim bu cihazi bekliyorum ben ilk çikan 8000 lerden almisdim onu sattim 6 ay evvel bu cihazi alacam diye ama bazi nedenlerden dolayi ertelendi belkide böylesi en hayirlisiydi neyse insallah en kisa sürede çikarda tadina bakariz artik saygilar bu arada mach 1 kardes siz bilirsiniz acaba önceki yazilan özelliklere ilaveten ekstra ilave özellik yada menü gibi seyler eklenti oldumu?

mach1
16-11-2005, 01:47
İlk çıkan emmalarda bazı buglar vardı sonra 2-3 defa güne değişmelere göre yenilikler oldu emma2 ye geçildi filan bende şu an emma2 son halini elime alıp kullanmış değilim bende hala eski emma1 li olan var yazılımda bir çok şey değişmiş fuarda göreceğim bende son halini...

Editör
16-11-2005, 02:17
Mach hocam peki fiyat aşağı yukarı ne olur sizce,her kafadan bir ses çıkıyor,birisi 800 ytl diyor birisi 500 ytl.

Saygılar,Sevgiler.

ismim
16-11-2005, 07:26
tekrar selam mach1 kardesim bilgilerin ve ilgin için sonsuz tesekkürler son bir soru bu fuar ne zaman ve nerde olacak? insallah ist dadir benge gelip görmek isterim saygilar

Tasarım
16-11-2005, 09:54
İstanbul'da düzenlenecek fuarla ilgili bilgiler aşağıdaki linkte mevcut ismim
http://www.mach1digital.com/351/showthread.php?t=1001

ismim
16-11-2005, 20:45
bilgi için tesekkürler tasarim kardes saygilar