• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next9000 Setting Yükleme

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next9000 Setting Yükleme

Merhaba arkadaşlar next9000 için normalde 20 günde bir yazılım çıkıyor değerli üstadlar tarafından lakin nedense 29.12.2006 Yazılımı haricinde hiç bir yazlımlala setting yani kanal listesi yedeklenemiyor ve bilgisayarımızdan cihaza yüklenmiyor ....

her defasında yeniden taratmanın sağlıklı olduğu söyleniyor...

benim ricam üstadların bu işe bir çare bulması ve günlerce zamanımızı alan bu setting işine bir çözüm bulmaları çünkü ben motorlu çanak kullanıyorum ve 25 uydudan fazla uydu taratmak zorunda kalıyorum hele türksat ve hotbirt için ayrı kendi kafama göre düzenliyor sıralandırıyor ve isimlendiriyorum..

lütfen buna bi çare bulun

saygı ve sevgilerimle

doğru söylüyom dostum ben bu yüzden dolayı 29/12/2006 yazılımını değiştirmiyorum yeniden taratmak ve sıralama çok sıkıçı oluyor buna bir çözüm bulurlarsa çok güzel olacak saygılar
    ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

ben kanalları STB editör 2.1 ile yüklüyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım
      Next 9000 Ultra
      Next 9000 cı
      Next 9900 cıs
      SkyStar 2

Yorum yap

bende stb 2.1 kullaniyorum , her yeni yazilimdan sonra bilgisayardan yukluyorum bir sorun yok.

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

Bende üşenmeden sonra her yazılımdan sonra daha sağlıklı çalışması için 6000 küsür kanalı taratıyorum sizde üşenmeyip taratacaksınız o konuda hiçbirşey yapılmayacak konu kapanmıştır...
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X