• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Astra uydusundaki extra müzik radyo kanalları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Astra uydusundaki extra müzik radyo kanalları

arkadaşlar astra 19 e 12051 frekansıdaki radyo kanallarını dinleyen arkadaşlar
    varmı 9000cı ya son yazılımı attıktan sonra açmamaya başladı radyo kanalları
    çok güzel müzikler çalıyor oradan kayıt yapıyordum bu kanallar reklamsız yayın
    yapıyor bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden ilgililere çok teşekkürler saygı ve
    sevgilerimle
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

bu konuya kimse cevap vermedi heralde bu yayın paketi kalktı zannedersem
    radyo müzik kanalları ile kimse ilgilenmiyor sevgiler saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

Dinliyorduk arkadaşım.Ama herhalde cryptoworks şifreleri değişti.Aynı paketin hotbird de music choise adıyla yayında olacağı belirtildi ama 7-8 kanaldan başka yok.Audio seçenekleri çok ama hepsinde aynı radyo yayını var.Belki de bir süre sonra 41 radyo kanalının hepsi aktif olacak...Saygılar.
      Next 8000X-CAM Next 2000 cx süper plus Next 95 Off-set Next 0,4 LNB Yu-ma-tu MX 90 Off-set starsat twin LNB

Yorum yap

zipkin1971 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Dinliyorduk arkadaşım.Ama herhalde cryptoworks şifreleri değişti.Aynı paketin hotbird de music choise adıyla yayında olacağı belirtildi ama 7-8 kanaldan başka yok.Audio seçenekleri çok ama hepsinde aynı radyo yayını var.Belki de bir süre sonra 41 radyo kanalının hepsi aktif olacak...Saygılar.
        hemşerim sağol bende Keşan,lıyım konumum Ankara cevabın için teşekkürler bu paketin
        Astra 23.5 uydusuna taşındığını öğrendim şu anda oradan yayın yapıyorlar
        yani biradıda kopernikus uydusu bu uydu Türkiye'den seyredilmiyor ileride
        fırlatılacak 2 astra uydusu içinde kopernikus uydusu kapsama alanına alınırsa
        bu radyo kanallarını dinleme fırsatımız olur çok teşekkür ediyorum saygılarımla

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          hemşerim sağol bende Keşan,lıyım konumum Ankara cevabın için teşekkürler bu paketin
          Astra 23.5 uydusuna taşındığını öğrendim şu anda oradan yayın yapıyorlar
          yani biradıda kopernikus uydusu bu uydu Türkiye'den seyredilmiyor ileride
          fırlatılacak 2 astra uydusu içinde kopernikus uydusu kapsama alanına alınırsa
          bu radyo kanallarını dinleme fırsatımız olur çok teşekkür ediyorum saygılarımla
          Bekleyip göreceğiz.Uzunköprüden selamlar (Bende üniversiteyi Ankarada okumuştum)
          Next 8000X-CAM Next 2000 cx süper plus Next 95 Off-set Next 0,4 LNB Yu-ma-tu MX 90 Off-set starsat twin LNB

Yorum yap

Astra kapandı 19 açmaz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X