• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Forumdan email organik 81@ mach1digital.com

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Forumdan email organik 81@ mach1digital.com

Söyle bir email aldim: Sevgili üyelerimiz dün gece forumumuzun versiyonu güncellenmistir forumla ilgili herhangi bir sorun yasiyorsaniz lütfen bu email adresine bildiriniz;Kolay gelsin. Ögrenmek istedigim gercekten bu email organik81 ustadan mi geliyor yoksa birileri bizi yaniltmaya mi calisiyor

Ayni sekilde bir email mach1 ws icin de gönderilmis konuya yönetici arkadaslardan aciklama gelirse bizi aydinlatmis olurlar

Saygilarimla; Masterman

forum versiyonu Powered by vBulletin Version 3.5.2 e yükseltildi yani mail doğru
    "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

Üye olurken. Sistem yöneticilerinden E-mail gelsin diye bir seçenek var eğer buraya işaret koyup okey verdiyseniz forumda olan gelişmelerden haberdr olursunuz...
      Kolay gelsin

Yorum yap

Bu topluca tüm kullanıcılara gönderilen mail yeniliklerden haberdar olması için yollanıyor...

Yorum yap

Evet geçenlerde ben toplu email yollamıştım; sürüm değişikliğinden kaynaklanabilecek herhangi bir veya birkaç sorun yaşayan varmı yokmu.. bu sayede biz de eğer yapılması gereken bir eksiklik veya ayar yada gözümüzden kaçan bir yer varsa ona göre gerekeni yapalım diye.. sevgiler...

Yorum yap

Konu anlasilmistir degerli arkadaslar ve organik81 ustad Daha önce söyle bir aciklama yapilmisti Bazi kisiler tarafinda sizlere veya bazi arkadaslara asli olmayan bizim adimiza emailler gönderilmis lütfen bunlari dikkate almayiniz
            bende güvenlik acisindan konuyu dile getirdim Ilginizden dolayi Tesekkür ederim

Saygilarimla...Masterman

Yorum yap

Oh be, şimdi forum saat gibi çalışıyor...
              Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
              Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

ilginiz için teşekkürler arkadaşlar.. sevgiler..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X