• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yardım lutfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardım lutfen

slm arkadaslar bana yardımcı olursanız sevınırım ben next 8000 x cam plus kullanıcısıyım makınemdekı arıza tv ye ve makınanın dısplayarı sımsıyah
    acılmıyo makınada ne gıbı arıza olabılır arkadan acma kapama anahtarını actıgımda televızyonun ekranı sım sıyah ve recevırda sımsıyah dısplayer ve televızyonda goruntu yok

aynı problem bende de var dı
    hocam ben de senin gibi yazdım ama bi yardım alamadım
    en son çare servise verdim makinayı

Yorum yap

sulo_kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      slm arkadaslar bana yardımcı olursanız sevınırım ben next 8000 x cam plus kullanıcısıyım makınemdekı arıza tv ye ve makınanın dısplayarı sımsıyah
      acılmıyo makınada ne gıbı arıza olabılır arkadan acma kapama anahtarını actıgımda televızyonun ekranı sım sıyah ve recevırda sımsıyah dısplayer ve televızyonda goruntu yok
      donanımsal bir arızaya benziyor,yeniden uygun yazılım atın eğer düzelme olmazsa en yakın bir servise başvurun...
      Forum Kuralları

Yorum yap

yazılım kabul etmıyor ve televızyon ve makınanın on panelı acılmıyor televızyonda da ekran sım sıyah makınanın arka tarafında kapatıp actıgımda acılır gıbı oluyor ve sımsıyah bır ekranla karsılasıyorum yazılım atmayı denedım malesef kabul etmıyor bootetmıyor elektırık gırısınıı trafoyu kontrol ettım orada sorun yok acaba dısplayerde bı sorun var yoksa flash mı gıttı anlayamadım yardımlarınız ıcın tesekurler sımdıden ıyı gunler hersey gonlunuzce olsun arkadaslar sagolun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X