Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : 9000 cı bisss

serkanadp
25-09-2006, 14:03
arkadaşlar sayın ustalar la liga maçlarını ne yaptıysam açamadım en son ki güncel softcam yüklü ama maalesef yok bir yardım lütfen....bir yerde mach1 hocanın dosyasında 00 yazan yerlere ff -4A gelmiş denemedim ama olurmu acaba?acilen cevap bekliyorum saygılar..

serkanadp
25-09-2006, 14:58
ya cevap verecek birileri yokmu??// ekrana yapıştım vallahi.....

musti1970
25-09-2006, 15:45
kardeş cihazında7.9 yazılımı vardır büyük ihtimalle şu ankikanal listeni cihazına yedekle ve resetle sonra türksatı tarattır ben akşam öyle yaptım izledim barca nın maçını hotbırt seyredeceginde yedekledigin bilgiyi tekrar yükle

reko
25-09-2006, 16:26
valla bendede yok hbden kaynaklanıyo olabılır ne basket ne la lıga hıcbırı yok..sanırım bı fıx yazılımı gerek..

serkanadp
26-09-2006, 10:23
musti 1970 sağol dostum umarım bu sorunun bir yazılım sorunu olduğunu anlarlar ustalarda kurallar deyip konuyu kapamazlar....ayrıca zaman zaman emu devre dışı kalıyor ve cihazı arkadan açıp kapattığımızda anca aktif hale geçiyor saygılar...

serkanadp
28-09-2006, 09:54
sayın ustalar lütfen buraya biraz bakın en azından konu hakkında birşeyler söyleyin bizde bilelim burda forum kuralları dışında birşey yapmak istesek hemen görüyorsunuz lütfen bu sorunumuzuda görün ?musti1970 kardeş bende dün akşam tavsiyene uydum reset attım ve türksatı taratım biss bölümünü açtım 8 adet kanal ve şifreler vardı 9 sıraya0x00009 olarak rustavi 2 şifrelerini girdim ama maalesef açmadı . birde dikkatimi çeken bir olay ise nt.. nin şifreleri 00 yazan yerlerde sırasıyla FF-4A vardı ama o kanalı deneyemedim.bize verilen softcam lerde o kanal identleri 0X0000C şeklinde başlar ve aralarda 00 lar vardı,ama reset attıktan sonra ise 0x00002 gibi bir değer ve 00 yazan yerlere yukarda yazdığım değerler gelmiş anlamadım anlayan varsa anlatsın.....birde arkadaşlar lütfen 9000 serisi sahipleri bu konuya sahip çıkalım...

takdogan
28-09-2006, 12:05
serkan sana yolladığım mesaj işine yaramadımı ????

ustralı
28-09-2006, 14:24
arkadaşlar 9000 serisi tam bir baş belası serisi....keyleri unutuyo,keyleri tekrar atınca kanal listesinde editten sonra şifreyi yine çözmüyor,kanal yedekleyip tarama yapınca kanal bulmuyor.....ve dahasını ne siz sorun ne ben söylüyeyim...bir an önce yazılımla mı olcak mazılımla mı?düzeltmezlerse arkadaşlarla karar aldık satmıycaz bu makineyi..yetkililerin dikkatine...

serkanadp
28-09-2006, 14:30
usturalı kardeş haklısın ben kyoto dan çok çektim sattım next 9000 cı aldım ama yine sorundan kurtulamadım umarım güzel bir yazılım çıkartıp bütün sorunları çözerler.ayrıca favori listelerini ana listeden bağımsız dizme foksiyonu eklensin favori listemdeki kanal değişikliği ana listeyide etkiliyor yani yeri değişiyor tam terside oluyor ana listedeki bir değişiklik favori listedeki sıralamayıda etkiliyor değiştirilen kanalın yeri favori kanalındada değişiyor lütfen bunada eğilin..