• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

internetten online oyun hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• internetten online oyun hakkında

arkadaşlar slm

benim sorum şu ben ve burda oturan arkadaşlarımız hepimiz age of emp.2 yükledik ve hepimiz birden oyunu oynamak istiyoruz önceden oynuyorduk arkadaşta usb modem vardı ve ip numarasını veriyordu giriyorduk sanırsam ama modemini degiştirdi ve lan baglantılı bir modem aldı ve bizlerdede lan baglantısı var oyunu actıgımızda klasik olarak modemin verdigi 192.168.1 gibi bir ip veriyor ama bununla birbirimizi göremiyoruz ceşitli yollar denedik ben turktelekomdan verilen ip mi buldum ve verdim ama gene olmadı gene göremedik sonra ttnetten verilen ip ile modem ip sini birleştirdim gene olmadı xx.xxx.xx.xx/192.168..... denedim gene olmadı ege of icin degil diger online oynana oyunlar içinde yapılamıyor yardım edermisiniz. şimdiden tşkler.

arkadaşlar buldumnasıl oynanacagını himatci diye bir programmış

Yorum yap

hamachi dir o generals zeroda kullanıyorduk..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X