Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : 8000 de softcam sorunu

ismim
14-09-2006, 15:51
selam degerli arkadaslar bu zamana kadar 8000 cihazima hep yeni keyleri ellen giriyordum ilk defa aksam softcam attim yeni keyleri eklemek için ama bir iki sorunlan karsilasdim belki önceden soran arkadaslar olmusdur göremedim yada tam anlayamadim onun için yeniden yazayim dedim neyse sorunum suydu ilk olarak türksat daki nba ve digerleri biss lerin hiç biri görünmüyordu ama digerlerinde sorun yokdu bunun nedenini anlayamadim ikincisi de multiler eskisine göre yani en son yazilima göre daha geç açiliyordu ve jetik kanalinida açmadi ben iki degisik dosya denedim ikisindede ayni sorun oldu bende silip yeniden en son yazilimi attim sorun tekrar düzeldi bu soft cam i atinca neden bu sorunlar oldu dersiniz yüklemede sorun olmadi hiç cevaplariniz için simdiden tesekkürler saygilar

pardon son olarakda absat daki belgesel kanali vardi ismini hatirlayamadim yaziyida is yerinden yazdigim için bakamadim sizler anlarsiniz animauxmuydu neydi bende bir tek o paketde o açmiyor bunun nedeni nedir acaba? saygilar

Tasarım
14-09-2006, 16:20
Softcam dosyasıyla sadece ve sadece aes keyler gider. Diğer keyleri atmak için eskiden olduğu gibi .....kfy dosyasını atacaksınız eğer cihazınızın boot versiyonu uygunsa (1.3 veya 2.0 ise) Diğer sorunuza gelince; Animaux şuan için hiçbir cihazda açmaz Seca2 şifreleme sistemine geçtiler.

ismim
14-09-2006, 23:51
selam tesekkürler kardes bu bilgi beni rahatlatti saygilar

tasarim kardes senin 12 09 tarihli dosyayi attim ama bu seferde cry kanallari gitdi örnek hotbird de jetikler siruusda xxler anlarsin neden acaba hadi bu sorunuda düzeltelim birlikde normal yazilim varken gösteriyordu cevabini bekliyorum saygilar

ismim
15-09-2006, 18:29
selam degerli tasarim kardes ve diger arkadaslar tasarim kardes size ikinci sordugum soruyu galiba görmediniz bir zahmet bakarsaniz sevinirim ayrica diger arkadaslardan bilen varsa sorunun cevabini bir zahmet cevap verirse sevinirim saygilar

soru suydu: tasarim kardes senin 12 09 tarihli dosyayi attim ama bu seferde cry kanallari gitdi örnek hotbird de jetikler siruusda xxler sebebini bilen arkadaslar bir zahmet yardimci olursa sevinirim saygilar

tahir terhan
15-09-2006, 20:08
ya arkadaslar benim cihazım 2000xplus ben aes key leride yazılımlarıda atamıorum softcam update die yazı gelio yükleyemiorum bunun nedeni ne olabilir softcam yüklemem mi gerekio?..

mpl
15-09-2006, 20:30
ya arkadaslar benim cihazım 2000xplus ben aes key leride yazılımlarıda atamıorum softcam update die yazı gelio yükleyemiorum bunun nedeni ne olabilir softcam yüklemem mi gerekio?..
cihazınızı stand by konumuna alıp o şekilde deneyin...

mpl
15-09-2006, 20:32
selam degerli tasarim kardes ve diger arkadaslar tasarim kardes size ikinci sordugum soruyu galiba görmediniz bir zahmet bakarsaniz sevinirim ayrica diger arkadaslardan bilen varsa sorunun cevabini bir zahmet cevap verirse sevinirim saygilar

soru suydu: tasarim kardes senin 12 09 tarihli dosyayi attim ama bu seferde cry kanallari gitdi örnek hotbird de jetikler siruusda xxler sebebini bilen arkadaslar bir zahmet yardimci olursa sevinirim saygilar

hafıza sorunu nedeniyle hazırlanan softcamlerde yer açılması amacı ile bazı keyler çıkarılabilmiş olabilir,arkadaşlar yeni verilecek olan dosyalarda bunu dikkate alacaklardır...

ismim
15-09-2006, 21:11
hafıza sorunu nedeniyle hazırlanan softcamlerde yer açılması amacı ile bazı keyler çıkarılabilmiş olabilir,arkadaşlar yeni verilecek olan dosyalarda bunu dikkate alacaklardır...

bilgi için sonsuz tesekkürler saygilar