• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000xcı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000xcı

arkadaşlar son yazılımı attım 2000xcı ya ama keyleri bir türlü atamıyorum bugüne kadar yüzlerce kez yüklemiştim ama bu sefer niyese atamıyorum stb de denedim olmuyor açık denedim olmuyor com seçiyorum connect with the set top box yazıyor yazılımı atıyorum alıyor

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=23441 burdakı editörle key atmayı dene
    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

bursauydu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar son yazılımı attım 2000xcı ya ama keyleri bir türlü atamıyorum bugüne kadar yüzlerce kez yüklemiştim ama bu sefer niyese atamıyorum stb de denedim olmuyor açık denedim olmuyor com seçiyorum connect with the set top box yazıyor yazılımı atıyorum alıyor

benimde cihazım aynı, aynı sorunu geçenlerde bende yaşadım. pclink 'in son sürümü ile yazılım atmaya başladım durum düzeldi. bir dene istersen. umarım sorun bendekı gıbıdır.kay:

Yorum yap

bursauydu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Yeni yazılımdan sonra pclink 2.2 tolla atacaksın keyleri stand-bye konumunda.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X