• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000cı fmb ınf donme

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000cı fmb ınf donme

next 2000cı fmb 2001 fmb bı cıhaz ınf donermi nasıl cevrılırım hangı yazılımı atmam gerek cevırmek ıcın ne gerekır fmb ınf donermi fmb 705b ınf donermi fmb ye ınf boot dosyası atsam olurmu fmb islemciyi cıkarıp ınf islemcı taksam ınf donermı flash dump degısmesı lazım mı fmb yi ınf cevıren dosya veya yazılım varmı

dönmez herhangi bir yazılım yok

Yorum yap

catlak26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      next 2000cı fmb 2001 fmb bı cıhaz ınf donermi nasıl cevrılırım hangı yazılımı atmam gerek cevırmek ıcın ne gerekır fmb ınf donermi fmb 705b ınf donermi fmb ye ınf boot dosyası atsam olurmu fmb islemciyi cıkarıp ınf islemcı taksam ınf donermı flash dump degısmesı lazım mı fmb yi ınf cevıren dosya veya yazılım varmı
      hardware farklı dostum.yazılımla olmaz. komple elektronik kartı değiştirmen gerekiyor.

Yorum yap

ne yazıkki olmuyor dostum yeni bir cihaz alırsan bu sorun ortadan kalkar yok cihaza gerek yok dersen flaşhı degiştir ozaman olur

Yorum yap

Arkadaşım senin sorununun aynısı bende de vardı.çok araştırdım 90$ gibi bir fiatla komple kartı değiştiriyorlarmış. anlıycan astarı yüzünden pahalıya mal oluyormuş kafam bozuldu gittim NEXT 2000 cıs süper plus aldım.2000 cı plus(fmb) cihazıda diğer odaya kurdum. NEXT 2000 cıs süper plus cihazdan çok memnunum. istersen sende iyice araştır ona göre kararını ver kolay gelsin..

Yorum yap

bigbird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Arkadaşım senin sorununun aynısı bende de vardı.çok araştırdım 90$ gibi bir fiatla komple kartı değiştiriyorlarmış. anlıycan astarı yüzünden pahalıya mal oluyormuş kafam bozuldu gittim NEXT 2000 cıs süper plus aldım.2000 cı plus(fmb) cihazıda diğer odaya kurdum. NEXT 2000 cıs süper plus cihazdan çok memnunum. istersen sende iyice araştır ona göre kararını ver kolay gelsin..
            yeni cihaz almak en güzeli arkadaşım.

saygılar

Yorum yap

arkadaşım fmb ye kesinlikle inf yazılımı deneme çihaz zarar görebilir

Yorum yap

açıklayayıcı bilgiler verilmiş ve anlaşılmış olduğuna göre...
                konu kapanmıştır...
                Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X