Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : ampul yerine kalemden atarsak ne olur ??

produktor
29-08-2006, 11:46
ustalar dün yeni yazılımı yükledim (5512_VEx_Boot_YKM3_YE-2500 DPCI PLUS FMB705b082306 MO13[1][1][1].00) ancak PCLINK 02.0i açtığımda çekiçten com portu seçtigimde önce + tuşuna basıp fişi taktığımda com port error diye mesaj geliyor oysa +up tuşunu basmadan seçtigimde error vermiyor ve ekranda 0330 var ve ampul yerine kalemden attım succefull diyip end ile bitti receiveri taktığımda cihaz bilgilerinde yeni versiyonu görebiliyorum ancak yeni emu dosyalarını yüklemiş olmama rağmen hiç birini açmadı, şimdi cihaz bilgisinde görebildigime göre yazılım atıldı demekki mi acaba mı ??? yoksa sadece momo dosyasını mı attı ben onumu görüyorumda yanılıyorum ama yazılım sorunsuz atıldı ve bitti ona eminim pekii neden yeni emu dosyasını da atmama rağmen (NextPlusFmbEmuKeys260806a) hiç biri gelmedi şifreli yayınların (multi, sexwiev, reditalia vs.) ilginiz için teşekükrler, selamlar, sevgiler, saygılar.

mpl
29-08-2006, 12:20
ustalar dün yeni yazılımı yükledim (5512_VEx_Boot_YKM3_YE-2500 DPCI PLUS FMB705b082306 MO13[1][1][1].00) ancak PCLINK 02.0i açtığımda çekiçten com portu seçtigimde önce + tuşuna basıp fişi taktığımda com port error diye mesaj geliyor oysa +up tuşunu basmadan seçtigimde error vermiyor ve ekranda 0330 var ve ampul yerine kalemden attım succefull diyip end ile bitti receiveri taktığımda cihaz bilgilerinde yeni versiyonu görebiliyorum ancak yeni emu dosyalarını yüklemiş olmama rağmen hiç birini açmadı, şimdi cihaz bilgisinde görebildigime göre yazılım atıldı demekki mi acaba mı ??? yoksa sadece momo dosyasını mı attı ben onumu görüyorumda yanılıyorum ama yazılım sorunsuz atıldı ve bitti ona eminim pekii neden yeni emu dosyasını da atmama rağmen (NextPlusFmbEmuKeys260806a) hiç biri gelmedi şifreli yayınların (multi, sexwiev, reditalia vs.) ilginiz için teşekükrler, selamlar, sevgiler, saygılar.

yazılımı atmışsınız ama emuyu aktifleştirmemişsiniz.
menüden cihaz bilgisi,kırmızı tuş,1234 yaz emuyu aktif hale getirin ve izlemeye başlayın...

produktor
29-08-2006, 12:34
usta emuyu açtım özür dilerim yazmayı unutmuşum emu açık içindeki keyleri görebiliyorum ancak benim cihaz 1 mb oldugu için acaba keyler çok mu geliyor bazılarını silip mi denesem

yamac6
05-09-2006, 14:06
Merhaba benim cihazım 2000x cıs plus. Bende seninle aynı problemle karşılaştım. ertesi gün(bilgisayar iş yerimde olduğu için ertesi gün) key dosyasını yeniden yüklediğimde problem gitti. İstersen sende key dosyasını bir kez daha yüklemeyi dene bakarsın senin probleminde çözülür

YuGo
10-09-2006, 12:57
uygun emu dosyasi deil ise keyler gozukmeyebilir, key dosyasinin buyuklugu uygun degil ise yine ayni sorun olabilir... son olarak 705b cihazlarda tps keyler gozukmuyor ve AU olmuyor fakat 2500 de keylerde gozukuyor ve AU da oluyor nedense... :)
Not : P+ ile acilan cihaza comport secimi yaparsaniz yada baglanti kurmaya calisirsaniz baglanti hatasi verir yani P+ ile acilan cihazlara baglanti yapmadan direk ampulden yazilimi gondermelisiniz... Kalemden yazilimi attigini soylemissin belki bu sefer sorun olmamis olabilir fakat baska bir sefer sorun olabilir hatta flashinizi gocurebilir cunku yazilimi yuklemeye farkli adreslerden basliyabilirler bu farklilikta flash sorunu olarak gozukebilir... kolay gelsin...

produktor
10-09-2006, 13:09
Not : P+ ile acilan cihaza comport secimi yaparsaniz yada baglanti kurmaya calisirsaniz baglanti hatasi verir yani P+ ile acilan cihazlara baglanti yapmadan direk ampulden yazilimi gondermelisiniz... Kalemden yazilimi attigini soylemissin belki bu sefer sorun olmamis olabilir fakat baska bir sefer sorun olabilir hatta flashinizi gocurebilir cunku yazilimi yuklemeye farkli adreslerden basliyabilirler bu farklilikta flash sorunu olarak gozukebilir... kolay gelsin...

Yugo uyarın için teşekkür ederim flash ı yakabilirdik yanii bir daha ki sefere p+ yapıp ampulden atacağım. Ben ısrarla p+ yapıp comport secimi yapmaya çalışıyordum error veriyordu açıklaman için teşekkür ederim errorun sebebini anlamış oldum şimdi. Yardımların için tekrar teşekkürler.