• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İnternet Erişiminde aksaklık !.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İnternet Erişiminde aksaklık !.

Türk Telekom, Türkiye ile İtalya arasındaki MEDTÜRK denizaltı fiber optik kablo sisteminde Pazar günü Marmara denizinde bir hasar oluştuğunu açıkladı. Marmara denizindeki Internet kablosu hasar gördü -

Türk Telekom`dan yapılan açıklamada, hasarın kullanıcılar tarafından farkedilir düzeyde olmadığı belirtildi ancak Ankara ve İstanbul`daki birçok kurumsal ve evsel kullanıcı Internet bağlantılarında dün sabahtan beri sorunlar yaşadıklarını söylediler.

Türk Telekom, yaşanması muhtemel kayıpların yedek kapasite ile karşılandığını belirtti ve ``Arızanın doğası nedeniyle yurt içindeki internet iletişiminde herhangi bir sorun bulunmamaktadır`` dedi. Arızanın giderilmesine çalışılıyor.

Bilgilendirme amaçlı alıntı haberdir...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

var nasıl yok.halt etmişler
    3 günden beri sorunlu bazen bağlantı hiç yok.şimdi şimdi biraz düzeldi

Yorum yap

ergir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      var nasıl yok.halt etmişler
      3 günden beri sorunlu bazen bağlantı hiç yok.şimdi şimdi biraz düzeldi
      Sevgili arkadaşım; sana katılıyorum.kaç günden beri kafayı yedim.
      nerdeyse Pc'yi bozuldu diye sinirden kıracaktım.
      iyi akşamlar...:alalal: :alalal: :alalal: :alalal:
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=25380

Daha önce burada yazılmıştı aynı konu

Yorum yap

Merhaba Tasarım !..

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=25380
          Daha önce burada yazılmıştı aynı konu
          Evet aynı haber, ancak beni haberin başlığı yanılttı. Vereceğim haber ve bilgilendirmeleri, günün mesajlarını kontrol etmeden asla vermem...
          Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
          Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X