• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

acil 2000 cx super plus usb görüntü duraksama

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• acil 2000 cx super plus usb görüntü duraksama

sayın yetkililer 2000 cx super plus usb li cihazıma yeni 17.01 yazılımını yükledim daha sonra hazır kanal listesi vardı "wand" nick li arkadaşın onu yükledim
    bilemiyorum neden ama kanal değişimi olduktan sonra yeni geçilen kanal 1 veya 2 saniye yavas veya duraksatarak oynuyor sonra normale dönüyorr neden?

bu sorunla karşılaşan ve çözümünü bilen varmı acaba yoksa eski yazılımı nerden bulabilirm?

Yorum yap

yani bu sorun kanal geçiş sorunu sinyal seviyesinden mi uyduları silip tekrar tarama mı yapmalıyım?

Yorum yap

oguzdag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yani bu sorun kanal geçiş sorunu sinyal seviyesinden mi uyduları silip tekrar tarama mı yapmalıyım?
        bu problem herkezde var.Kanal geçişi turbo olarak seçili olduğunda oluyor.Kanal geçişini normale alırsan sorun kayboluyor.Yazılımla düzelebilmesini umuyorum.
        Saygılar.

Yorum yap

peki torbo yerine normal yapınca kanal geçiş yavaşlamıyo mu?

Yorum yap

syn. march1 bo sorunla ilgili yazılımda düzeltma yapılamazmı ? lütfen ilgilenirseniz sevinirim

Yorum yap

Süper Plus Serilerilerinde ki sorun umarım kısa sürede düzeltilir. Favori list hatası da var daha.. (Favori listesi içerisinde taşıma yaparsanız normal listede değişiyor)
              Benim verdiğim kanal listesi sorunsuz. Hatta komple silip yeniden yükledim. Sorun yok..

NEXT YE 2000 CX SUPER PLUS USB

GOLDMASTER 9400 VCI

Yorum yap

wand kanal değişimini turbo yerine normale getirin deniyor? sen denedin mi bu kanal değişimlerindeki görüntü duraksaması için

Yorum yap

wand kanal değişimini turbo yerine normale getirin deniyor? sen denedin mi bu kanal değişimlerindeki görüntü duraksaması için
                  denendi normalde duraksama olmuyor ama kanal geçişide yavaşklıyor atla:

Yorum yap

peki bunun çözümü ne? tabiki yeni yazılım bu işlerler ilgilenen arkadaşlar kızmasın ama bu yazılım bittikten sonra denenmiyor mu? yada ne çeşit bir titizlikle deneniyor?
                    yada denenmiyor ve yazılımı yükleyenlerin hataları bulması sonra tekrar düzeltilmesi şeklindemi bi süreç izleniyor?
                    eğer böle ise bu sorunun acil düzeltilmesi lazım çünkü bu sorun seskesmeden de iğrenççç

Yorum yap

2000 cx super plus usb li olanlar
                      17.01 yazılımını yani 109.79 yükleyenler kanal geçişinin ilk saniyesindeki görüntü akış yavaşlaması veya duraksaması sizde de oluyor mu? bir kaç kişi evet var demiş ve kanal geçiş hızını turbo dan normal al demişler
                      ok normale alınca düzeliyor ama kanal geçişide yavaşlıyorr..
                      bu sorunun en acil çözümü anladığım kadarıyla eski yazılıma dönmek benim eski yazılım 108.45 di bu yazılımı nereden bulucaz
                      çünkü bi önceki share li olan 109.10 u yükledim bir değişiklik olmadı

Yorum yap

2000 cx super plus usb li olanlar
                        17.01 yazılımını yani 109.79 yükleyenler kanal geçişinin ilk saniyesindeki görüntü akış yavaşlaması veya duraksaması sizde de oluyor mu? bir kaç kişi evet var demiş ve kanal geçiş hızını turbo dan normal al demişler
                        ok normale alınca düzeliyor ama kanal geçişide yavaşlıyorr..
                        bu sorunun en acil çözümü anladığım kadarıyla eski yazılıma dönmek benim eski yazılım 108.45 di bu yazılımı nereden bulucaz
                        çünkü bi önceki share li olan 109.10 u yükledim bir değişiklik olmadı
                        valla ben aleti aldığımda içinde gelen yazılımda da böyleydi.Bu durumda kimseyi suçlamamak lazım.Tek çare eğer yazılımla düzelebilecek bir olaysa yeni yazılımı beklemek.Ve eğer düzelirse üstadlara teşekkürü bir borç bilmek.

Yorum yap

eğer sen aleti ilk aldığında menüde blind searh varsa zaten yeni yazılımlıdır .
                          bende yoktu yazılım nosu 108.45 di 13/12/2006 yazılımıydı
                          acaba march1 bu yazılımı nerden bulabilirim ?
                          veya başka blen varmı?

Yorum yap

arkadaşlar hazır liste yerine yeniden taratarak denerseniz daha sağlıklı olur....
                            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Fabrikasyon ayarlarına geri dönüş yap. Kanal listesini sıfırla. Yeniden otomatik taratma yap. ßende senin bahsettiğin hatalar yok. Kanal geçişlerinde donma vs. vs. yok.

NEXT YE 2000 CX SUPER PLUS USB

GOLDMASTER 9400 VCI

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X