• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 fta-cı Güncel Yazılım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 fta-cı Güncel Yazılım

9000 fta güncel yazılımı yükledim fakat ne uydu cihazı üzerinden nede tv üzerinden teletex çalışmıyor.

Sayın mach 1 hocam yazılımla ilgili açıklama yapabilirmisiniz teşekkürler
    saygılarımı sunarım
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Teletext çalışmaz seste 1-2 değişiklik yapıldı ona bakın en düşükte bile çok yüksek diyordu bazı arkadaşlar test yazılımıdır atmak yüklemek zorunda değilsiniz arkadaşlar...
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

çok çok sağol mach1 hocam bilgi için çok teşekkür ediyorum.
        saygılarımla
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

hocam cevabınız için çok teşekkürler.

Yorum yap

sayin mach1 hocam biraz daha beklesek mi acaba bu yazilimin son halini almasi icin? ne onerirsin?

Yorum yap

sadece ses sorunumu düzeltildi hocam?başka bir düzelme yokmu biss kısmında ve cw keyler le ilgili düzeltme yokmu??

Yorum yap

Sayın hocam çok soru soruyoruz bizi maruz görün kusurumuza bakmayın yazılım
                tam anlamıyla bitmedi herhalde bittiği zaman teletex kısmıda çalışır vaziyette
                olacakmı teşekkürler saygılar.

Yorum yap

ses sorunu düzeltilmiş ,uydu ayarları bölümüne kilit ayarı etkinleştirilmiş(kilit ayarını açık konuma getirdiğimizde uydu ayarları bölümüne kilit konulamıyordu),business channel da renk karışımı vardı o düzeltilmiş,kanal geçişlerini hızlı konuma aldığımızda kanal geçişlerinde mozaiklenme oluyordu o düzeltilmiş. yalnız şu anda teletext çalışmıyor,bazen bilgi barı takılı kalıyor,vatan tv de kare kare bölünmeler devam ediyor.Gördüklerim bunlar.

Yorum yap

Hocam serkan arkadasin dedigi gibi biss ile CW kisimlari hallolmusmu acaba?

turkiyem71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ses sorunu düzeltilmiş ,uydu ayarları bölümüne kilit ayarı etkinleştirilmiş(kilit ayarını açık konuma getirdiğimizde uydu ayarları bölümüne kilit konulamıyordu),business channel da renk karışımı vardı o düzeltilmiş,kanal geçişlerini hızlı konuma aldığımızda kanal geçişlerinde mozaiklenme oluyordu o düzeltilmiş. yalnız şu anda teletext çalışmıyor,bazen bilgi barı takılı kalıyor,vatan tv de kare kare bölünmeler devam ediyor.Gördüklerim bunlar.

Yorum yap

elıne sağlık sayın machı hoca bır uydu cıhazında en onemlı olan görüntü ve ses yerıne oturdu. mozayıklenme bırçok kanalda barız ve tamamındada zaman zaman görüntuyu bözuyordu, görüntü dört dörtluk oldu, ses ıstenılen sevıyeye kadar kısılabılıyor,vede sese daha bır kalıte geldı gibı gelıyor bana store ayırma ıyıleştı gibı tız ve baslar daha tabıı emeğı geçen lere teşekkürler..
                      yenı yazılımda teletexte sorun var machı hoca gelecek yazılımda ınşallah onuda duzeltır.. saygılar
                      optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                      .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

slm arkadaşlar next 9000 fta cihaz la hangi kanlları açabiliyor aldım ama memnun değilim hangi yazılımı yüklemem gerek..

Yorum yap

super-hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          slm arkadaşlar next 9000 fta cihaz la hangi kanlları açabiliyor aldım ama memnun değilim hangi yazılımı yüklemem gerek..
                          Kardeşim senin aldığın cihazla buradaki konuşulan konular çok farklı burada
                          yeni verilen yazılım hakkında yorumda bulunuluyor oysa sen cihazı yeni almışsın
                          hangi yazılımı atabilirim diye soruyorsun forum sayfalarını biraz olsun araştırısan
                          istediğin yazılıma ulaşabilirsin saygılarımla

Yorum yap

super-hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            şuan emu ile sirius u da 2 tane adult izleyebilirsin;
                            saygılar

Yorum yap

poweristurk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              şuan emu ile sirius u da 2 tane adult izleyebilirsin;
                              saygılar
                              Kardeş sizede teşekkür ediyorum ben yetişemedim söyleyecektim arkadaşımıza
                              saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X