• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000 xcam da cw

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000 xcam da cw

8000 xcam da cw neden yok biliyorum çok defa bu konu yazıldı key menüsünde cw bölümü olan 9000 vs. gibi cihazlardan netür bir eksiği var ayrıntılı cevap lütfen
    Next machina 3d super

Değerli arkadaşım bu konuda mach1 hoca ve ekibinin çalışma yaptığını ve yakında cw menülü yazılımların verileceğini öğrendik. Ancak siz sanki ustalar mecburmuş gibi hesap sorar mahiyette yazmak yerine bu yazılımların bir an evvel verilmesini sağlayıcı mesajlar gönderseniz daha olumlu katkınız olacaktır.

Yorum yap

İleriki zaman larda tabiki katkım olur yeni olduğum içim acemilik var.cevabın için teşekür,next8000XCAM süper makina eksiksiz olmasını istiyoruz
      Next machina 3d super

Yorum yap

Evet evet cihazımızın kıymetini bilmeliyiz. Bak bu cihazın üzerine değişik birçok model çıktı ama hala destek devam ediyor. Cw'(constant dw) menülü yazılımı da Mach hoca'nın vereceğinden eminiz. Yalnız şu sıralar yeni çıkan modellerdeki share çalışmaları sanıyorum çok iş yükünü artırıyor ve yoğun bir çalışma oralarda devam ediyor. Yoksa imkanı olsa next8000 lere share bile gelebilir..

Yorum yap

Bende çok arkadaşlarda farklı cihazlar gördüm ancak next gibi kolay ve kullanışlı olmadığını düşünüyorum cihazlarımızın tam kapsitede çalışması yeni cihaz alacak arkadaşlara önerimizde yanılmadıklarını gösterir bu sebepten yenilikleri cihazlarımıza uygun hale gelmesini ustalardan rica ediyorum saygılarımla.......

Yorum yap

haydi hayırlısı

Yorum yap

mach1 hocam sizin adınıza bazı şeyler söyleniyor.biz umutlanıyoruz ama sizden hiç ses çıkmıyor.bu söylentileri doğrulayacakmısınız,yoksa yalanlayacakmısınız.bir şeyler söylesenizde.ona göre bilsek.

Yorum yap

dört gözle beklemedeyiz.
                EBEDİYEN YURDUMUN ÜSTÜNDE BENİM İNLEMELİ

Yorum yap

daha önceki açıklamalarda bizim kullandığımız next 8000 x-cam ler için cw olmuyor deniliyordu.mach1 hocamızın bilgisi hemen hemen dünyadaki tüm ülkelerle ilgilendiği ve gezdiği için üretimi duran cihazımızı diriltebilir umuyorum. ama olmuyorsa hocamızı zorlıyamayız.yinede Allah razı olsun.

Yorum yap

muratomur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    mach1 hocam sizin adınıza bazı şeyler söyleniyor.biz umutlanıyoruz ama sizden hiç ses çıkmıyor.bu söylentileri doğrulayacakmısınız,yoksa yalanlayacakmısınız.bir şeyler söylesenizde.ona göre bilsek.
                    Mach üstadın ekibinden Tasarım kardeşimiz bu yazılımların verileceğini ancak zamanını bilemediğini belirtti. Yine bir mesajında cw(constant dw) yazılımıyla ilgili Mach hoca ile görüştüğünü yazdı. Biz de Tasarım'ın bu sözüne göre bunları yazdık. Yani başkası adına herhangi bir şey açıklamıyoruz. Böyle bir şeyi yapacak durumda da değiliz.Mach üstad gibi Tasarım'ın yaptıklarına ve yazdıklarına da güvenimiz sonsuz olduğundan burada yazdık. Zaten gizli değil bu bilgiler tasarım forumda açıkladı.

Yorum yap

evet acartekin arkadaşıma tamamen katılıyorum ve sabırla bekliyoruz. teşekkürler

Yorum yap

cihazımı alalı 4 sene oldu taş gibi taş...

Yorum yap

madem doğru niye alındın ki kardeş?bırak mach 1 hocam veya tasarım üstad yanıtlasın.yine birileri adın akonuşmaya devam ediyorsun.zaten mesajımda bunu anlatmaya çalışmıştım.anlamamışsın hala.neyse kardeş saygılar sunuyorum.

Yorum yap

miku kardeş neye katılıyorsun?

Yorum yap

muratomur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              madem doğru niye alındın ki kardeş?bırak mach 1 hocam veya tasarım üstad yanıtlasın.yine birileri adın akonuşmaya devam ediyorsun.zaten mesajımda bunu anlatmaya çalışmıştım.anlamamışsın hala.neyse kardeş saygılar sunuyorum.
                              Daha yeni başlayıp 10.ncu mesajında ukala ukala, çok bilmiş yazılar yazmayı öğrenmişsin ama, insanlara nasıl hitap edileceğini öğrenememişsin. Şu üsluba bak. Yok "birileri adına konuşmaya devam ediyorsun." yok "anlamamışsın hala" gibi çok yakışıksız ve seviyesiz bir şekilde karşısındakinin yaşını başını iyi niyetini düşünmeden şu forumları mahvediyorsunuz..
                              Şurada bir arkadaşımızın sorusuna iyi niyetle bildiklerimizi anlatmaya,paylaşmaya çalıştık.Sen olayın boyutunu nerelere çekiyorsun. Senin varsa bir bildiğin onu paylaş burada. Neden insanı çileden çıkartacak şekilde yazıyorsunuz anlamıyorum..Bir daha benim mesajıma cevap filan verme..senin derdin polemik çıkartıp buradaki ahengi bozmak anlaşılan...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X