• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kaon icin teknik yardim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kaon icin teknik yardim

Merhaba arkadaslar,

Bir Arkadasim Kaon reciverini bana getirdi ona TPS ve Tiqilla kanallarini acayim diye yanliz birtürlü beceremedim. Buzamana kadar Humax la calistigim icin biraz caresiz kaldim boarda yazilanlri hepsini okuyup indirdim biryerlerde yanlis yapiyorum ama nerde bilemiyorum mesela aktuel emu dan bahsediliyor onu yapamaya baslayinca resetle diye birsey geciyor onu birtürlü anlamadim birde yeni settingt hangi prgramla yükleni onu söylerseniz cok sevinecem. Birde aktuel keyleri elle vereyim dedim belki olur niyetine onuda beceremedim bu konudada bir yardimci olursaniz sevinirim.

suan aktuel keyler D+ ( tikilalar)da gitmis yeni farkettim sonra elle birdaha deniyecem

Kaon 540
    Cihaz: Model- 82 00 C5
    info: 10.02.13-CE F8
    s/w: v12.01.A5
    Loader:
    C.A : 2.2.2

slm. saygilar

@gunce 12.01.A5'li olan yazılımı KUP 230'la cıhazınıza yukleğiniz ardından cıhaz acık vazıyete ıcen kumandadan SARI -> MAVI -> YEŞİL -> MENU -> SARI ve ok'e basınız cıhazın icindekı KEY'ler LOAD DEFOLT olcak şimdi cıhazı ARKA anaktardan kapatıp acınız ve sıstem ayarlarına gelıp KANAL KILITINI ACIK konuma alınız artık yuklediğiniz EMU yazılımı acıla bılen kanalları acaktır bılgılerınıze.

Yorum yap

günce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Merhaba arkadaslar,

Bir Arkadasim Kaon reciverini bana getirdi ona TPS ve Tiqilla kanallarini acayim diye yanliz birtürlü beceremedim. Buzamana kadar Humax la calistigim icin biraz caresiz kaldim boarda yazilanlri hepsini okuyup indirdim biryerlerde yanlis yapiyorum ama nerde bilemiyorum mesela aktuel emu dan bahsediliyor onu yapamaya baslayinca resetle diye birsey geciyor onu birtürlü anlamadim birde yeni settingt hangi prgramla yükleni onu söylerseniz cok sevinecem. Birde aktuel keyleri elle vereyim dedim belki olur niyetine onuda beceremedim bu konudada bir yardimci olursaniz sevinirim.

suan aktuel keyler D+ ( tikilalar)da gitmis yeni farkettim sonra elle birdaha deniyecem

Kaon 540
      Cihaz: Model- 82 00 C5
      info: 10.02.13-CE F8
      s/w: v12.01.A5
      Loader:
      C.A : 2.2.2

slm. saygilar
      aynı SW yazılı yükledin ise load default yapman lazım.ayrıca yazılımdan önce
      kurukafa 219 yüklemen lazım.

Yorum yap

Merhaba arkadaşlar Kaon cihazım var Besleme voltajları tamam olmasına rağmen Skart ve modülatörden görüntü ve ses alamadığım gibi menü bilgileride gelmiyor Ön dıslaydan kanal değişiyor arızanın hangi parçadan kaynaklandığı konusunda yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim. Vereceğiniz bilgiyi ([email protected]) adresime mail olarak yazarsanız sevinirim
        2000 CIS SUPER PLUS
        TÜRKSAT&HİSPASAT SABİT
        DİSEC MOTOR

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X