• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kuru kafa yazilim nedir ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kuru kafa yazilim nedir ?

kaon HW : 16.c0,A1 icin yeni yazilim atmak istedim amma yapamadim . eski yazilim olanlar kuru kafa yuklesin demisdiniz . amma nasil yapacagimi bilemiyorom . lutfen yardim edin .

kurukafa ispanyolların yaptığı bir programdır sunnylerde editlı yazılım attığın zaman kanal klidi açılmıyor bunu çözmek için kurukafa yüklüyoruz eğer kanal klidin açılıyorsa yüklemene gerek yok

Yorum yap

uzman hoca kanal kilidi aciliyor ama zilim atamoyorum

Yorum yap

saeed6668 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        uzman hoca kanal kilidi aciliyor ama zilim atamoyorum
        loderin 212 ise atamazsın ama 616-618-619 ise alması lazım birde başka yazılım varsa cihazda kurukafa yüklemeliisn

Yorum yap

uzman hoca cihazin info su soyle : AT-7010d SW: V02.00.07 HW:V16.C0.A1 Loader : V2.9.1V3 . erroru : STB model mis match

Yorum yap

AT-7011DZ_HW-16.C0.A1_Fech-061023.zip

KUP 230 LA at boşluk tuşuna da bas

Yorum yap

Kup230 Engineer Patched.exe külanıyorüm . ama boşlük tuşu nedir bulamadim .

Yorum yap

klaviyedeki ( c-v-b-n-m-) tuşlarının altındakı uzun tuştur

Yorum yap

arkada$lar KAON200Z yazilimi yokmu?
                  HW/16.80.91

Yorum yap

kuru kafa kullanımı

dunkes: BL_219v4 dosyanısı indirin ardından nasıl yazılım yüklüyor iseniz bunuda aynı şekilde yükleyeceksiniz arasındaki fark,bunu zipten çıkardığınızda açıyorsunuz ve cihazın elektrik fişini taktıktan sonra yüklemeye başlanacaktır(bunda dosya çağırma felan yok.
                    Yükleme başlamaz ise,loader serileri içindeki BL_618v2c dosyasını Kup230 Engineer Patched programı ile yükleyiniz.Ve ardından BL_219v4 programını tekrar açıp baştan yükleyiniz.Buda yüklendikten sonra cihazın fişini çekip reset
                    atıyorsunuzcihazın kilit kodunu sıfırlamak icin menuye basılır ve sistem ayarlarının üzerine gelinir OK basılır ve kumantadan sırasıyla KIRMIZI+YESİL+SARI+MAVİ tuşlanır sistem menusu acilir artık kilit kodunuz 0000 olmustur yeni yazılımlarda 6 haneli şifreli menülerde 463330 master şifredir

Yorum yap

arkadaşlar bana kaon KSF-511D yazılımı arıyorum ama bulamıyorum bilen varsa söylesin

Yorum yap

Beyefendi cihazın h/w sine uygun olan sunny yazılımlarını kullanabilirsin veya keşke elindeki cihazın h/w bilgilerini yazsaydın
                        LEBEN ?

Yorum yap

Cihazın sistem bilgisinden h/w numarasına bakarmısınız ona göre yardımcı olalım

Yorum yap

saeed6668 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            kaon HW : 16.c0,A1 icin yeni yazilim atmak istedim amma yapamadim . eski yazilim olanlar kuru kafa yuklesin demisdiniz . amma nasil yapacagimi bilemiyorom . lutfen yardim edin .
                            arkadasım kuru kafa yazılım kanal kilidi aktif edilemeyen sunny cihazlar icin atılır daha sonrasında kanal kilidi aktif edilebilir.

Yorum yap

elinize saglık calısıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X