• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

7500 fta yardın biss key giriyorum kanal açılmıyor...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 7500 fta yardın biss key giriyorum kanal açılmıyor...

arkadaşlar cihazım next 7500 fta. yazılımı 17 feb 09 2006
    belgesel kanalları için biss key giriyorum emuyu açıp key kısmından bis kısmına yazıyorum. ama kanal bir türlü açmıyor keyler doğru fakat niye açmıyor çözemedim.
    ayrıca provider id : 011892 key no:09

diye yazılar var acaba bunları değiştirmem mi gerekiyor.

şimdiden çok teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum....

arkadaşım bunu yükle
    SİNYOR RFF
    MENDERES AİRPORT

Yorum yap

arkadaşım bunu yükle
      SİNYOR RFF
      MENDERES AİRPORT

Yorum yap

arkadaşım bu cihaz işyerimde yazıl ım vs. atamam acaba kumandadan çözüm bulamazmıyız?

Yorum yap

bulursun arkadasım zaten adı geçen malum kanal biss key kısmında mevcuttur oraya gir 09 a ve 01 18 92 kısmına dokunmadan keyleri değiştir yenilerini gir muhtemelen sorun halolacaktır saygılar

Yorum yap

serginho_ist kardes dediğin gibi yaptım ama açmıyor
            yazılım atma imkanıda yok
            baska bir yol varmı acaba

Yorum yap

arkadasım provider 01 18 92 key 09 key data kısmına da verilen keyleri gireceksin eğer bunu yaptın da açılmadıysa bi yanlış yaptın demektir kırmızı tuşa basıp kaydetmeyi unutma yada yeni yazılım at ayrıca sana bi şey sölim mi o malum kanal var ya hiç bişi yok onda yaw bende açık ama bakmıyorum bile motorlu araçlarla ilgili belgeseller, cia ile ilgili belgeseller falan var bitki, böcük hayvan falan pek çıkmıo... bende o hevesle açtım ama....

Yorum yap

hmm yazılım atma imkanı yok demişsin onu görmedim arkadasım pardon... ama keylerle bi yazılımın pek bi alakası yok bildiğim kadarıyla sen bi keyi kontrol et provider ve key doğruysa key data şu ***************

Yorum yap

Yerli platforumlara ait bu konular yasaktır. Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X