• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ULTRA da Xdrem ve FreeX 1-2

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 ULTRA da Xdrem ve FreeX 1-2

kolay gelsin arkadaşlar ben geçen hafta 9000 ultra aldım çok memnunun ama formlarda açtığı kanallar içinde Xdrem ve FreeX1-2 kanallarıda var ama bende bu kanallar hiç açıkmadı şuan çözen varmı birde varsa nasıl yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin
    NEXT 9000 LTRA,DREAMBOX 800 HD PVR,DREAMBOX 500 S,NEXT 2500,DAPCI KYOTO 8550 DAP+CI 1.50 MEGA MOTORLU VE 90 2 AD SABİT ÇANAK

yıldırımbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kolay gelsin arkadaşlar ben geçen hafta 9000 ultra aldım çok memnunun ama formlarda açtığı kanallar içinde Xdrem ve FreeX1-2 kanallarıda var ama bende bu kanallar hiç açıkmadı şuan çözen varmı birde varsa nasıl yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

Şu an sorun yok calısıyor X dream ve Freex 1-2 ..

Yorum yap

TeŞekkÜr Ederİm ArkadaŞim Çok Saol
      NEXT 9000 LTRA,DREAMBOX 800 HD PVR,DREAMBOX 500 S,NEXT 2500,DAPCI KYOTO 8550 DAP+CI 1.50 MEGA MOTORLU VE 90 2 AD SABİT ÇANAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X