• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ss2 nedir'in cevabı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ss2 nedir'in cevabı

skaystar2 nedir bunu biraz anlatıyım ....
    oncelikle uydudan yayın izlemek icin degil tekyonlu uydu internet için üretilmiş bir karttır yani esas agırlık bu yondedir onun için kanal gecişleri biraz yavaş kalır fakat bu konudada oldukca marifetlidir ..
    marifetleri bunlada kalmaz uydudan offline download yapar pcniz guclu ise hd yayınları seyredebilir normal yayınları ve şifreli yayınları seyredebilir kanaları kaydedebilir siniz kendine ayit bir mac adresi ve ip si vardır kartı pc network kart gibi gorur card sharing yapmanızıda mumkun kılar şimdilik cazip bi kart velakin normal bireciver gibi ev kullanımına pek uygun degildir buyonden reciverler herzaman hit olmaya ben ce devam edicek ve genelde ikisinin de olması en guzeli ...

bukonudaki genel bir soruya zannedersem yeterli bir cevap verdim..

dostum kısa ama net yazın icin saol.ben ss2 ile farklı bisey yapmak istiyorum bunun öncesinde senin bilgilerinden faydalanmak istiyorum.bana mail adresini verirsen sana bu konu ile alakalı yazıp danışmak isterim saygılarımla.
    [email protected]

Yorum yap

Forumlar paylaşmak içindir,

neden sorularınızı burada yazmıyorsunuz?

belki sizin ile aynı soruları soracak arkadaşlarımız vardır !!! ve buradaki verilen cevaplardan yararlanabilir dimi ?

lütfen forumda email adresi vermeyiniz, sonra ceremesini siz çekersiniz.

saygılar
      www.teknoshare.com

Yorum yap

sorunu burdanda sorabilirsin sorun cok acayip bişey digildir heralde....

Yorum yap

slm ben yeni katıldım buraya benim de bir ss2 kartım var fakat sorun oluyo neden olduğunu da bilmiyorum. kartı takıyorum kuruyorum açıyorum çalışıyo fakat pc yi kapatıp açınca çalışmıyo tekrar kartı sökmek gerekiyo ve biraz bekletmek gerekiyo çünkü ısınıyo sizinkilerde ısınıyo mu bilmiyorum. sonra kartı tekrar takınca çalışıyo kapatıp açınca çalışmıyo. sorunun ne olduğunu anlamadım bilen var ve yardımcı olursa sevinirim

Yorum yap

sayın veisman bu sistemi kullanırken acaba başka bir aparatla receiver vs.berabermi kullanıyorsun eğer beraber kullanıyorsan ayır.birde öyle dene.
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

öncelikle çok tşk. hayır hiç bir aparat kullanmıyorum kullanmadım da sadece şunları söyleyebilirim çift çanak var diseq sorun olabilir diye düşündüm merkezi sistem var dolaysıyla santral var ayrı ayrı diseq yok daha önce kendi çanağım varken tek uydu vardı sorun pek yoktu acaba bu çift çanaktan dolayı olabilir mi veya bu şifreli kanalların kitlemesi meselesi olabilir mi şimdi bu sitede az önce gördüm gerçi şifre çözmek için uğraşmadım ama hazır programlardan indirip kurdum. onların içinde öle bi şey var da acaba ondan mı kaynaklandı bilemiyorum.

Yorum yap

kablonu bir kontrol et kısa devre olabilir..

Yorum yap

weisman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  öncelikle çok tşk. hayır hiç bir aparat kullanmıyorum kullanmadım da sadece şunları söyleyebilirim çift çanak var diseq sorun olabilir diye düşündüm merkezi sistem var dolaysıyla santral var ayrı ayrı diseq yok daha önce kendi çanağım varken tek uydu vardı sorun pek yoktu acaba bu çift çanaktan dolayı olabilir mi veya bu şifreli kanalların kitlemesi meselesi olabilir mi şimdi bu sitede az önce gördüm gerçi şifre çözmek için uğraşmadım ama hazır programlardan indirip kurdum. onların içinde öle bi şey var da acaba ondan mı kaynaklandı bilemiyorum.
                  kullananlar merkezi sistemde bi sorun olmayacağını sölemişlerdi ama bende geçenlerde eve kurduğumda sisteme taktıktan sonra pek verim alamadım...sen yinede bi tesisatı kontrol et , kısa devre olmamasına özen göster...

Yorum yap

ben de SS2 ile aynı sorunu işyerimde yaşıyorum. çift çanak ve dağıtım santralı var. normal reciever olanlar "çatır çatır" izliyorlar ben mümkündeğil izleyemiyorum. kaç defa ne programlar kurdum kaldırdım. yok yok yok olmuyor. yanlız işin daha ilginci bundan yaklaşık 3 hafta öncesine kadar hiç sorunsuz izliyordum, hem de 6-7 aydan beri. ancak ne oldu ise bu arada bişey oldu ve şimdi sadece ilk kurduğumda 1-2 kanal çıkıyor sonra kaput. hiç sevmedim bu işi (dvb-s işini)

Yorum yap

ss2 kart var progdvb kullanırken ya hata verip prog kapanıyo yada maklineyi komple kapatıyo ne yapcam bir yardımcı olursanız çok sevinecem yoksa makinayı atıcam aşşa)

Yorum yap

Şimdi bu topicte bu açıklamanın ne işi var? diyebilirsiniz. Açıklıyayım, ben Ss2 almıştım zaten olmayan saçlarımı bana yoldurdu. (Başkaları beğenebilir ama ben hiç beğenmedim) Bu kartı iade edip yerine skyvision adlı kartı aldım. Sorunsuz olarak kurdum ve Progdvb ile seyredilebilen herşeyi seyrediyorum. Büromda 8 li bir santraldan gelen 3 Çanağı hiç sorunsuz olarak seyrediyorum. Bilgisayarımı hiç kasmıyor ve hepinize tavsiye ediyorum. Aydınlık günler dileğimle.

Yorum yap

receiver ve ss2 birlikte nasıl kullanılır.diseqc nin tek çıkışı var.
                          lütfen biri cevap versin

Yorum yap

slm arkadaşlar bu ss2 bilgisayar ile birlikte tv yede bağlayabilirmiyiz yani bilgisayardan tvye bir bağlantı olurmu
                            :helal::helal:

Yorum yap

dostlar ben 5 yıldır ss2 kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım şu an bile 3 tane program kurulu 1progDVB -2 DVB- 3 MYtheatre ancak herşeyden önce driver gelir daha sonra programlara uygun codekler yüklenmelidir bunlar oldumu hiç bir sorun olmaz
                              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X