• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Matrix Reloaded Emusuz versiyon

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Matrix Reloaded Emusuz versiyon

Arkadaşlar herkese merhaba.
    Elimde Matrix Reloaded modül var. 1180 ile opos kullanıyorum. Acaba matrixin sadece kart okuyabilen bir versiyonu varmı? Ya da modüldeki bütün identlerin silinmesini sağlayabileceğimiz bir yol varmı?
    Şimdiden teşekkür ederim.

hipzup Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar herkese merhaba.
    Elimde Matrix Reloaded modül var. 1180 ile opos kullanıyorum. Acaba matrixin sadece kart okuyabilen bir versiyonu varmı? Ya da modüldeki bütün identlerin silinmesini sağlayabileceğimiz bir yol varmı?
    Şimdiden teşekkür ederim.

aradığın dosya Mr1.180card
    Vu+Ultimo, Vu+Duo, Vu+Solo ::: DM 8000HD PVR (orj), DM 800HD PVR (orj), DM500S (orj) ::: Triple Dragon ::: Next 2000 Dobratech HD&Next YE-2500 DPCI PLUS ::: LG 47LM660S 3D FHD LED TV ::: Panasonic Quintrix 82 tv, SCHT05 (5.1) Panasonic Ev Sinema Sistemi :::LG 42LG5030 LCD Tv :::Seagate 1tb. 2.5 İnç HDD ::: İNVERTO Black Ultra Single LNB :::Next DİSEQC motor 95cm 45.0W & 95.0E

Yorum yap

Çok teşekkürler Sayın Afat45

Yorum yap

program yok

http://rapidshare.de/files/7844718/Mr1.180card.zip.html sitesinde bahsedilen program download edilemiyor.

Yorum yap

tekrar yükledim BURADAN alabilirsiniz.
          Vu+Ultimo, Vu+Duo, Vu+Solo ::: DM 8000HD PVR (orj), DM 800HD PVR (orj), DM500S (orj) ::: Triple Dragon ::: Next 2000 Dobratech HD&Next YE-2500 DPCI PLUS ::: LG 47LM660S 3D FHD LED TV ::: Panasonic Quintrix 82 tv, SCHT05 (5.1) Panasonic Ev Sinema Sistemi :::LG 42LG5030 LCD Tv :::Seagate 1tb. 2.5 İnç HDD ::: İNVERTO Black Ultra Single LNB :::Next DİSEQC motor 95cm 45.0W & 95.0E

Yorum yap

Dosya hala dowload edilemiyor

Dosya hala dowload edilemiyor. Lütfen kontrol ediniz.

Yorum yap

evet dosyalar alınamıyor

Yorum yap

dosya gayet sorunsuz çalışıyor.rapidten tıkla ardından saymaya başlar sayma bitince here yazan yere harf yada rakamı yaz oradaki start downloadı tıkla kaydet
                kolay gelsin...
                BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Buyrun Arkadaslar Dosya Foruma Alınmıstır..

MR 180 card
                  Eklenen Dosyalar

Yorum yap

mr1.80card

Bu dosya ne işe yaramaktadır.

Yorum yap

hyavuz Nickli Üyeden Alıntı
                      Bu dosya ne işe yaramaktadır.
                      Matrix modul emusuz yazılımı ve opos karta sorunsuz calısıyor..

Yorum yap

Emusuz versiyonu yükledikten sonra tekrar geriye dönüşü var mı ?

Yorum yap

Emusuz versiyon için; Matrix Reloaded modülümüz taşınabilir tip modül ise, UCAS 3.0 (patch'siz) yazılım daha başarılıdır.

Revolution için UCAS 3.1 yüklenmelidir.

Mr1180-card versiyonu gömülü tip cihazlar için çıkarılmıştı.. (Digix, Sunny 1020, Xtreme v.s.)

Cas 2 - 3 ile her türlü dönüş işlemi her zaman mümkündür.

Saygılarımla.

Yorum yap

serkanguzel dostum;
                            "Mr1180-card versiyonu gömülü tip cihazlar için çıkarılmıştı.. (Digix, Sunny 1020, Xtreme v.s.)" diye yazmışsın.
                            Bende çıkarılabilir olandan var. yükleme işlemlerini 2 adet Fun 6 ile halletmeye çalışıyorum. Benim Mr için en uygun yazılım hangisi ? Fun 6 ile halledebileceğim ?

Yorum yap

bence en uygun yazılım mr 1.80 dir .çünkü eğer kat kullanıyorsan opos vs.bu yazılım uygundur..
                              ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X