Tüm Versiyonu (Orjinalini) Göster : hangisi?

satria
08-11-2005, 17:13
arkadaşlar,

uydu dunyasında yeni olmam dolayısıyla biraz kafam karışık. yardımınızı rica ediyorum.

XCAM Plus PCM1725 kullanıyorum, forumlarda next ile ilgili next emu keys, softcam keys ve mrkeys mevcut bunun dışında bir de yazılım var. MR keylerin icinde hem softcam.key hemde emu.key dosyası mevcut.

Yazılımı bir sekilde 17 ekim olarak güncelledim, bundan sonra yeni keyleri keyfly ile atmam gerekiyor sanırım. yukarıdakilerden hangisini kullanmam doğru, en guncel keyler icin hangisini takip edeyim? yoksa keyfly a gerek kalmadan surekli yeni yazılım atabiliyor muyum?

simdiden ilginize tesekkurler

Pride
08-11-2005, 17:22
En son yazılımı yükledikten sonra @mach1 üstadın veya @tasarım abimin en güncel next8000 emu key dosyasından .kfy uzantılı key dosyasını cihazına yükleyebilirsin... böylelikle cihazınız en güncel hale dönecektir. iyi seyirler saygılarımla

satria
08-11-2005, 17:55
tesekkurler,
ben o zaman
http://www.mach1digital.com/351/showthread.php?t=89

bu başlık altındaki keyleri takip ediyorum.

Bir de PCM1725 ler icin ayrı bir başlık açılacak mı ? ileride yeni yazılım falan cıktıgında?

Pride
08-11-2005, 18:35
yazılımlarda PCM1725 olarak uzantısı belirtilir.... aynı başlıktan takip edebilirsin.
Kolay gelsin

digicom
10-11-2005, 15:01
satria arkadasım evet bahsettigin bolumden keyleri güncelleye bilirsin.zaten sf kanallarının sifreleri degişti.saygılar...