• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

softcam düzenleme

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• softcam düzenleme

burada olması gerktiğini düşündüğüm için buraya bu başlığı açtım uygun olmayan başlıklarda kirlilik olmamalı...
    softcam düzenleme ile ilgili bildiklerini, bu şifreleri nasıl ve nereden elde ettiklerini hangi programı nasıl kullandıklarını payşalmak isteyen (insanlara balık tutmasını öğretmek isteyen) burada anlatabilirler...

allbayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burada olması gerktiğini düşündüğüm için buraya bu başlığı açtım uygun olmayan başlıklarda kirlilik olmamalı...
    softcam düzenleme ile ilgili bildiklerini, bu şifreleri nasıl ve nereden elde ettiklerini hangi programı nasıl kullandıklarını payşalmak isteyen (insanlara balık tutmasını öğretmek isteyen) burada anlatabilirler...
    uzm@n arkadas ve 1-2 arkadas bu keylerle ugrasiyor, sizin yada bir baskasinin ayriyeten ugrasmasina gerek yok bence... konuyuda uzatmanin geregi yok diye dusunuyorum... kolay gelsin... (hazir keyler geliyor ne guzel yukle izle USA yi tekrar kesfetme)
    -= MARMARA UYDU TEKNOLOJiLERi MERKEZi =-

I LOVE THIS FORUM

SüperTeklif'e üye ol, sen de kazan!

KAHRAMANLAR buraya tikla...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X