• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

softcam paylaşmak istiyorum

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• softcam paylaşmak istiyorum

Yabancı bi forumdan aldım ayın 18 ine kadar olan tps keyleri eski bi softcamı değiştirerek 1 saattir sorunsuz izliyorum.Txt olarak forma koyuyorum işi bilen biri bunu softcam olarak verebilirse arkadaşlarda yararlanır.

http://www.hemenpaylas.com/download/...am__1.txt.html

bjk lı arkadaşım nasıl girdin keyleri

Yorum yap

softcam paylaşmak istiyorum

siteden indirilen xplus serisi eski tarihli softcamı 11-17 austos arasında geçerli olacak diye verilen keylerle editledim ve paylaşmak istiyorum.
      not: muratbjk arkadaşımızın verdiği sıralı 256 aes keye göre yeniden düzenlendi.
      yeni keyler geldiği için link kaldırıldı

Yorum yap

konular birleştiği için silinmiştir.

Yorum yap

hangi cihaza uygun bu, 200 x plus olur mu

Yorum yap

evet olur

Yorum yap

ayın 17 sine kadar açacakmı kanalları

Yorum yap

keyleri attım 17 si dedeniyor ancak az önce gitti. henüz yok....

Yorum yap

verdiğim linkte softcamı sıralı 256 aes keyli yaptım.eskisinde key değişince beklemek gerekiyordu.yenide keyler sıradan gidiyor.yeniden yükleyin.

Yorum yap

rasgele konu açmayınız ve içeriğine uygun alanlara yazınız...
                    konular birleştirilmiştir...
                    Forum Kuralları

Yorum yap

@arda48
                      verdiğin keyler çalışıyor mu? son durum nedir?

Yorum yap

şu anki keyler softcamda mevcut.ben çalıştığım için keylerin döngüsünü bugün takip edemiyorum ama dün akşam verdiğim sofcamdaki gibi sıradan ve kesintisiz gidiyordu.

Yorum yap

ben şu an itibariyle sorunsuz takılmadan izliyorum.

Yorum yap

ilk verdiğim softcamde bütün aes keyler 171 olmasına rağmen vardı.256 aes keyli olmasının sebebi değişim sırasına göre dizilmiş olması ve bazı keylerin bu sıralamada tekralamaları.onun için kesintisiz izlenebiliyor.

Yorum yap

arda 48 arkadaşım verdiğin keyler çok güzel hazırlanmış ilk defa kesintisiz izleme imkanım oldu inşallah devamıgelir eline sağlık..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X